Ugrás a tartalomhoz
The Raccoons - 1. évad (1992) poszter

The Raccoons - 1. évad (1992)

The Raccoons

„The Raccoons” egy 1992-es, különleges stílusú animációs sorozat, amely egy szellemes, humoros és néha családi érzést keltő történetet mesél el. A mese világa egy különleges, kreatív környezetben játszik, ahol a szereplők életükben az érzelmi és logikai kihívásokkal szembesülnek. A sorozat fő témája a belső konfliktusok és a különböző értékek közötti egyensúly megtalálása, amelyet a szereplők személyes növekedésének keretében dolgoznak ki. A hangulat folyamatosan tiszta, pozitív és meglepően meleg, ami a nézőt is megkönnyíti a történet felfogásában. A célközönség főként a gyerekek, de a felnőttek is megtalálhatják benne a szellemes megközelítést és a személyes érzelmeket. A sorozat egyedi stíleme és humoros elemekkel kiválóan kiegészítik a szereplők személyiségét, így egyedi, mély és érdekes mesevilágot hoz létre.

A The Raccoons egy 1992-ben bemutatott animáció, vígjáték, dráma, családi sorozat, amelyet N/A rendezett Michael Magee és Len Carlson főszereplésével.

Streaming 45 5 hivatalos · 40 felhasználói (epizódonként)

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A The Raccoons N/A 1992-es animáció, vígjáték, dráma, családi sorozata, amelyben Michael Magee és Len Carlson játssza a főszerepeket. A 10 epizódos sorozat IMDb-értékelése 7.5/10.

Kritika

Jó minőségű sorozat. Michael Magee remek alakítása. Ajánlott.

Filmzene (1)

Run With Us
Kevin Gillis, Jon Stroll and Steve Lunt

Röviden

Megjelenés
1992
Epizódok
10 rész
Értékelés
7.5 / 10
Eredeti cím
The Raccoons

Kategóriák

Animáció, Vígjáték, Dráma, Családi 1992 Magyar IMDb 7.5

Gyors tények

  • The Raccoons
  • 1992
  • Animáció, Vígjáték, Dráma, Családi
  • N/A
  • 25 perc
  • 10
  • 1
  • M4
  • 7.5/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Animáció, Vígjáték, Dráma, Családi szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Michael Magee és Len Carlson meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magas, 7.5/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) The Raccoons - 1. évad (1992) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) The Raccoons - 1. évad (1992) 1992-ban indult.
A(z) The Raccoons - 1. évad (1992) műfaja: Animáció, Vígjáték, Dráma, Családi.
A(z) The Raccoons - 1. évad (1992) IMDb értékelése: 7.5/10.
A(z) The Raccoons - 1. évad (1992) sorozatnak 20 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.

Ajánló

További 1992-os sorozatok Összes 1992-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak