Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Keresem... - 1. évad (2015) poszter

Keresem... - 1. évad (2015)

Looking

A 'Keresem...' című sorozat 2015-ben jelent meg, és egy romantikus dráma-vígjáték keresztmetszete, amely a szereplők életének különböző szálait követi. A cselekmény fókuszban a két főszereplő, Jonathan Groff és Frankie J. Alvarez, akik egy közös barátsági kapcsolatban állnak, de a szerelem és a személyes fejlődés kérdéseit is felveti. A sorozat fokozatosan kibontakozik a szereplők életének szálairól, és megmutatja, hogyan változnak a kapcsolatok és a személyes választások az idővel. A hangulat általában szívderítő, de nem hiányzik a szomorúság és a személyes konfliktusok. A stílus egyszerű, de hatékony, a szereplők szerepét jól kiemelve. A sorozat különösen azoknak ajánlott, akik szeretik a romantikus történeteket, a személyes fejlődést, valamint a valóságos, de mégis színes karaktereket.

A Looking egy 2015-ben bemutatott vígjáték, dráma, romantikus sorozat, amelyet N/A rendezett Jonathan Groff és Frankie J. Alvarez főszereplésével.

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A Looking N/A 2015-es vígjáték, dráma, romantikus sorozata, amelyben Jonathan Groff és Frankie J. Alvarez játssza a főszerepeket. A 8 epizódos sorozat IMDb-értékelése 8.2/10.

Kritika

A 'Keresem...' sorozat erőssége az érzelmi mélység és a karakterek fejlődése, amelyek a nézőt a történetbe szorítják. A szereplők szerepe határozott, és a történet fokozatosan kibontakozik, ami megkönnyíti a megértést. Azonban a sorozat gyengesége az, hogy a sztori néha elterül, és a szereplők fejlődése nem mindig teljesen érthető. A sorozat különösen azoknak ajánlott, akik szeretik a romantikus történeteket, a személyes fejlődést, valamint a valóságos, de mégis színes karaktereket.

Trailer — Keresem... - 1. évad (2015)

A(z) Keresem... - 1. évad (2015) (2015) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Dráma, Romantikus.

Streaming 52 12 hivatalos · 40 felhasználói (epizódonként)

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2015
Epizódok
8 rész
Értékelés
8.2 / 10
Eredeti cím
Looking

Kategóriák

Vígjáték, Dráma, Romantikus 2015 Magyar IMDb 8.2

Gyors tények

  • Looking
  • 2015
  • Vígjáték, Dráma, Romantikus
  • N/A
  • 30 perc
  • 8
  • 1
  • M4
  • 8.2/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Vígjáték, Dráma, Romantikus szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Jonathan Groff és Frankie J. Alvarez meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magas, 8.2/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Ajánló

További 2015-os sorozatok Összes 2015-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Keresem... - 1. évad (2015) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) Keresem... - 1. évad (2015) 2015-ban indult.
A(z) Keresem... - 1. évad (2015) műfaja: Vígjáték, Dráma, Romantikus.
A(z) Keresem... - 1. évad (2015) IMDb értékelése: 8.2/10.
A(z) Keresem... - 1. évad (2015) sorozatnak 16 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.