Házasság Extrákkal - 3. évad (2022)
A „Házasság Extrákkal” egy izgalmas, humoros és néha színes szereplőkkel teli sorozat, amely a klasszikus házassági dráma színpadán kíséri a szereplőket egy olyan életre, amely nemcsak a napi rutinból, hanem a családi kapcsolatokból, a kihívásokból és a színpadi eseményekből is kialakul. A sorozat különlegessége a hőseinek egyedi, gyakran szokatlan tulajdonságai, amelyek a házasság különleges kihívásait hordozzák. A történetek érzelmileg gazdagak, figyelmesen megfogalmazott szituációkban játszanak le, amelyek a nézőt is meggyőzően érintik. A célközönség főként a 25-45 éves korosztály, akik érdeklődnek a szereplők életének bonyolultságai iránt, és szeretik a humoros, de nem csupán vicces történeteket. A sorozat hangulata érzelmileg gazdag, a szereplők szerepe pedig mindig fontos és figyelemre méltó.
A Házasság Extrákkal egy 2022-ben bemutatott dráma, romantikus sorozat.
Epizódok
1
A közösségi linkek a fiókodhoz tartoznak
A kedvenceid, a műfajaid és 46 808 film és sorozat közösségi stream-linkjei mind a fiókodban gyűlnek — minden tetted számít. A linkek belépés után láthatók; egy kattintással megőrzöd, és nem veszíted el.
Ingyenes örökre · nincs spam · nem posztolunk a nevedben · Már van fiókom
Jelentkezz be hogy linket adhass hozzá!
Streaming 12 1 hivatalos · 11 felhasználói (epizódonként)
A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)
Közösségi értékelés
A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.
Kommentek
Leírás
A Házasság Extrákkal 2022-es dráma, romantikus sorozata.
Kritika
Trailer — Házasság Extrákkal - 3. évad (2022)
A(z) Házasság Extrákkal - 3. évad (2022) (2022) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Romantikus.
Röviden
- Megjelenés
- 2022
- Epizódok
- 1 rész
Kinek ajánljuk?
Ajánlott Dráma, Romantikus sorozatok kedvelőinek. Különösen azoknak szól, akik szeretik a jól megírt, szórakoztató Dráma, Romantikus alkotásokat.
Gyors tények
- Házasság Extrákkal
- 2022
- Dráma, Romantikus
- 60 perc
- 1
- 1
- M4
Miért érdemes megnézni?
- Kiváló Dráma, Romantikus szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
- Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető