Ugrás a tartalomhoz
Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) poszter

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011)

Law & Order: Criminal Intent

„Law & Order: Criminal Intent” egy szürreális és mélyen emberi szemléletű sorozat, amely a hagyományos „Law & Order”-képességeit kibővíti, és egy újabb, különleges szintre emelkedik. A sorozat egyedi, személyes és gyakran szomorú színpadon játszik le, ahol a rendőrök nemcsak a bűntettet, hanem az embert is próbálják megérteni. A fő szereplők, akik a bűncselekmények mögött rejlő igazságot keresik, gyakran szembesülnek a szörnyűségekkel, a bűn szülőivel és a bűnt követő élettel. A sorozat egyik legjellemzőbb jellemzője, hogy a bűncselekményeket nem csak a bűn, hanem az emberek belső világa is meghatározza. A hangulat szürreális, feszült, de gyakran mélyen szomorú, ahol a szereplők személyes és szakmai határait is megpróbálják megtalálni. A célközönség egy olyan nézőköre, amely a bűnügyi drámai sorozatokat kedveli, de keres valamit, ami a hagyományos kereteket meghaladja. A sorozat egy olyan élményt kínál,

A Law & Order: Criminal Intent egy 2011-ben bemutatott bűnügyi, dráma, misztikus, thriller sorozat, amelyet N/A rendezett Kathryn Erbe és Jamey Sheridan főszereplésével.

Streaming 27 11 hivatalos · 16 felhasználói (epizódonként)

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A Law & Order: Criminal Intent N/A 2011-es bűnügyi, dráma, misztikus, thriller sorozata, amelyben Kathryn Erbe és Jamey Sheridan játssza a főszerepeket. A 16 epizódos sorozat IMDb-értékelése 7.3/10.

Kritika

Jó minőségű sorozat. Kathryn Erbe remek alakítása. Ajánlott.

Trailer — Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011)

A(z) Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) (2011) hivatalos előzetese. Műfaj: Bűnügyi, Dráma, Misztikus.

Filmzene (1)

There's Only Me
Rob Dougan

Röviden

Megjelenés
2011
Epizódok
16 rész
Értékelés
7.3 / 10
Eredeti cím
Law & Order: Criminal Intent

Kategóriák

Bűnügyi, Dráma, Misztikus, Thriller 2011 Magyar IMDb 7.3

Kinek ajánljuk?

Ajánlott Bűnügyi, Dráma, Misztikus, Thriller sorozatok kedvelőinek, akik értékelik Kathryn Erbe és Jamey Sheridan játékát. Különösen azoknak szól, akik szeretik a jól megírt, szórakoztató Bűnügyi, Dráma, Misztikus, Thriller alkotásokat.

Gyors tények

  • Law & Order: Criminal Intent
  • 2011
  • Bűnügyi, Dráma, Misztikus, Thriller
  • N/A
  • 60 perc
  • 16
  • 1
  • M4
  • 7.3/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Bűnügyi, Dráma, Misztikus, Thriller szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Kathryn Erbe és Jamey Sheridan meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magas, 7.3/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) 2011-ban indult.
A(z) Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) műfaja: Bűnügyi, Dráma, Misztikus, Thriller.
A(z) Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) IMDb értékelése: 7.3/10.
A(z) Esküdt ellenségek: Bűnös szándék - 8. évad (2011) sorozatnak 32 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.

Ajánló

További 2011-os sorozatok Összes 2011-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak