Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Doc Martin - 6. évad (2004) poszter

Doc Martin - 6. évad (2004)

Doc Martin

A 'Doc Martin' 6. évada, amely 2004-ben jelent meg, továbbra is élvezetes kombinációt képez a vígjáték és a dráma között. A sorozat főszereplője, Martin (Martin Clunes), egy fiatal orvos, aki a kisvárosi életben keresi a magánszféra és a közösségi kapcsolatok egyensúlyát. A sorozat hangulata nyugodt, gondtalan, de színes, ahol a napi események, a szerelem és a humor együtt játszanak. A szereplők, különösen Martin, Caroline (Caroline Catz) és Ian (Ian McNeice), gazdag szerepkörökben játszanak, amelyeket kiválóan sikerül megjeleníteni. A sorozat stílusa egyszerű, de hatékony, ahol a helyszín, a kisvárosi élet és a szereplők kapcsolatai központi szerepet játszanak. A sorozat folyamatosan kínálja a nézőknek a napi életet ábrázoló, de színes és humoros történeteket, amelyekben a szereplők mindig a helyes úton járnak. A 6. évad továbbra is mutatja a sorozat eredeti és megnyugtató jellemzőit.

A Doc Martin egy 2004-ben bemutatott vígjáték, dráma, romantikus sorozat, amelyet N/A rendezett Martin Clunes és Caroline Catz főszereplésével.

Streaming 78 22 hivatalos · 56 felhasználói (epizódonként)

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A Doc Martin N/A 2004-es vígjáték, dráma, romantikus sorozata, amelyben Martin Clunes és Caroline Catz játssza a főszerepeket. A 8 epizódos sorozat IMDb-értékelése 8.3/10.

Kritika

A 'Doc Martin' 6. évada erős oldalai a szereplők színészi teljesítménye, a kisvárosi élet élénk ábrázolása és a humoros drámai elemek egyensúlya. A sorozat megnyugtató, nyugodt hangulatot teremt, és kiválóan illeszkedik a szabadidőben való megnyugvásra. A gyengeségei azonban az, hogy a történetek néha túl egyszerűek, és a szereplők fejlődése nem mindig elég mély. A sorozat inkább szórakoztató, mint érzelmi mély, így kiválóan ajánlott nyugodt időszakokra, aki szeretné élvezni a humoros és drámai elemek egyensúlyát.

Trailer — Doc Martin - 6. évad (2004)

A(z) Doc Martin - 6. évad (2004) (2004) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Dráma, Romantikus.

Röviden

Megjelenés
2004
Epizódok
8 rész
Értékelés
8.3 / 10
Eredeti cím
Doc Martin

Kategóriák

Vígjáték, Dráma, Romantikus 2004 Magyar IMDb 8.3

Gyors tények

  • Doc Martin
  • 2004
  • Vígjáték, Dráma, Romantikus
  • N/A
  • 46 perc
  • 8
  • 1
  • M4
  • 8.3/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Vígjáték, Dráma, Romantikus szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Martin Clunes és Caroline Catz meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magas, 8.3/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Doc Martin - 6. évad (2004) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) Doc Martin - 6. évad (2004) 2004-ban indult.
A(z) Doc Martin - 6. évad (2004) műfaja: Vígjáték, Dráma, Romantikus.
A(z) Doc Martin - 6. évad (2004) IMDb értékelése: 8.3/10.
A(z) Doc Martin - 6. évad (2004) sorozatnak 16 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.

Ajánló

További 2004-os sorozatok Összes 2004-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak