Ugrás a tartalomhoz
A sárkányherceg - 5. évad (2018) poszter

A sárkányherceg - 5. évad (2018)

The Dragon Prince

A sárkányherceg 5. évada továbbfejleszti a történetet, amely egy szép, de kihívásokkal teli világot kínál a nézőknek. A sorozat egy fantasy- és kalandos történetet mutat be, amelyben a főszereplő, a sárkányherceg, egy fiatal herceg, aki a sárkányok és az emberek közötti kapcsolatot próbálja megszilárdítani. A cselekmény fokozatosan kibontakozik, és a szereplők személyiségének fejlődése központi szerepet játszik. A sorozat hangulata izgalmas, remekül kialakított világ, és a szereplők szerepeltetése érthető, de szívóslanná válhat. A stílus színes, a képzelet szabadon mozog, és a kalandos történet érdekes fordulatai miatt kiválóan érdekli a nézőt.

A The Dragon Prince egy 2018-ben bemutatott animáció, akció, kaland sorozat, amelyet Justin Richmond rendezett Paula Burrows és Jack De Sena főszereplésével.

Streaming 88 2 hivatalos · 86 felhasználói (epizódonként)

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A The Dragon Prince Justin Richmond 2018-es animáció, akció, kaland sorozata, amelyben Paula Burrows és Jack De Sena játssza a főszerepeket. A 9 epizódos sorozat IMDb-értékelése 8.3/10.

Kritika

A sárkányherceg 5. évada erőssége, hogy megőrzi a korábbi évadokban kialakult hangulatot és szereplőket, miközben újabb kihívásokkal bővíti a történetet. A kreatív világtér és a színes stílus megkönnyíti a nézők számára a bevezetést a történetbe. A gyengesége azonban az, hogy a történet fokozatosan elhúzódik, és a nézőknek időnként kifáradhatnak a hosszabb szakaszoktól. A sorozat ideális a fiatalok és a fantasy-szeretők számára, akik szeretik az izgalmas és színes történeteket.

Trailer — A sárkányherceg - 5. évad (2018)

A(z) A sárkányherceg - 5. évad (2018) (2018) hivatalos előzetese. Műfaj: Animáció, Akció, Kaland.

Röviden

Megjelenés
2018
Epizódok
9 rész
Értékelés
8.3 / 10
Eredeti cím
The Dragon Prince

Kategóriák

Animáció, Akció, Kaland 2018 Magyar IMDb 8.3

Kinek ajánljuk?

Ajánlott Animáció, Akció, Kaland sorozatok kedvelőinek, akik értékelik Paula Burrows és Jack De Sena játékát. Különösen azoknak szól, akik szeretik a jól megírt, szórakoztató Animáció, Akció, Kaland alkotásokat.

Gyors tények

  • The Dragon Prince
  • 2018
  • Animáció, Akció, Kaland
  • Justin Richmond
  • 1 perc
  • 9
  • 1
  • M4
  • 8.3/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Animáció, Akció, Kaland szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Paula Burrows és Jack De Sena meggyőző alakítása
  • Justin Richmond gondos rendezői munkája
  • Magas, 8.3/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) A sárkányherceg - 5. évad (2018) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) A sárkányherceg - 5. évad (2018) 2018-ban indult.
A(z) A sárkányherceg - 5. évad (2018) műfaja: Animáció, Akció, Kaland.
A(z) A sárkányherceg - 5. évad (2018) IMDb értékelése: 8.3/10.
A(z) A sárkányherceg - 5. évad (2018) sorozatnak 18 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.

Ajánló

További 2018-os sorozatok Összes 2018-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak