Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
A mi kis falunk - 15. évad (2017) poszter

A mi kis falunk - 15. évad (2017)

A mi kis falunk

A "A mi kis falunk" (2017) egy szép, színes, játékosságot hordozó, de mégis mélyen emberi érzelmeket keltő sorozat, amely egy kis, történelmi időben fekvő falut helyszínként használ. A történet egy kis közösség különböző szereplői köré épül, akik nap nappal együtt élnek, dolgoznak, szeretnek, vitatkoznak, és egymásra építve alkotják a falu életét. A fő témája a közösség erőssége, a hagyományok megtartása, a családi kapcsolatok és az egyéniség megmaradása közötti kiegyensúlyozás. A cselekmény egyfajta napi életet tükröz, amelyben a karakterek a munkájukkal, a családjukkal, a barátaikkal, a környezetükkel és a saját belső világukkal találkoznak. A játékosság a szereplők napirendjében, a munkájukban és a közösségi eseményekben jelenik meg, ahol a játékos szerepet játszik a falu életében, és a döntései alakítják a környezetet. A hangulat a sorozatban meleg, barátságos, de néha szomorú, mert a karakterek életükben szerepelnek a veszteségek, a megváltozások, és a történelmi emlékek. A célközönség széles körben elérhető, különösen azoknak, akik szeretik a közösségi életet, a történelmi kontextust, a játékosságot, és az érzelmi mélyedéseket. A sorozat érdemes megnézni, mert nemcsak a színes jeleneteket, hanem a karakterek életét is megérti a néző, aki megérezheti, hogy az ő világuk is lehet a miénk.

A A mi kis falunk egy 2017-ben bemutatott vígjáték sorozat, amelyet N/A rendezett Imre Csuja és Gergely Bánki főszereplésével.

2017 Magyar szinkron Magyar felirat 8.1 1 epizód

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A A mi kis falunk N/A 2017-es vígjáték sorozata, amelyben Imre Csuja és Gergely Bánki játssza a főszerepeket. A 1 epizódos sorozat IMDb-értékelése 8.1/10.

Kritika

Kiváló minőségű produkció. Imre Csuja remek alakítása. Ajánlott.

Streaming 705 1 hivatalos · 704 felhasználói (epizódonként)

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2017
Epizódok
1 rész
Értékelés
8.1 / 10
Eredeti cím
A mi kis falunk

Kategóriák

Vígjáték 2017 Magyar IMDb 8.1

Kinek ajánljuk?

Ajánlott Vígjáték sorozatok kedvelőinek, akik értékelik Imre Csuja és Gergely Bánki játékát. Különösen azoknak szól, akik szeretik a jól megírt, szórakoztató Vígjáték alkotásokat.

Gyors tények

  • A mi kis falunk
  • 2017
  • Vígjáték
  • N/A
  • 1
  • 1
  • M4
  • 8.1/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Vígjáték szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Imre Csuja és Gergely Bánki meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magas, 8.1/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Ajánló

További 2017-os sorozatok Összes 2017-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) A mi kis falunk - 15. évad (2017) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) A mi kis falunk - 15. évad (2017) 2017-ban indult.
A(z) A mi kis falunk - 15. évad (2017) műfaja: Vígjáték.
A(z) A mi kis falunk - 15. évad (2017) IMDb értékelése: 8.1/10.
A(z) A mi kis falunk - 15. évad (2017) sorozatnak 2 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.