Ugrás a tartalomhoz
The Hatching (2016) poszter

The Hatching (2016)

The Hatching

Tim visszatér szülővárosába, Somersetbe, hogy átvegye elhunyt apja birtokát, ám a családi farmon nyugtalanító események veszik kezdetüket. A nyugodt vidéki környezet rémálommá válik, amikor kiderül, hogy egy titokzatos, veszélyes krokodilpopuláció kezd elszaporodni a környéken. Andrew Lee Potts, Thomas Turgoose és Laura Aikman karakterei kénytelenek szembenézni a természet könyörtelen támadásával, miközben a múlt sötét titkai is felszínre kerülnek. Michael Anderson rendezése a klasszikus szörnyfilmek hangulatát ötvözi a vidéki drámák elemeivel, bár a megvalósítás helyenként egyenetlen. Andrew Lee Potts játéka próbálja tartani a feszültséget, de a film stílusa gyakran billeg a komolyabb hangvétel és a szándékolatlanul abszurd humor között. A vizuális effektek és a tempó nem mindig szolgálják ki a történet drámai ambícióit.

Somerset békés vidékét vérszomjas hüllők dúlják fel a Michael Anderson által rendezett kalandfilmben.

2016 1 óra 30 perc 4.0 139 megtekintés

Streaming 16 16 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A történet középpontjában egy vidéki farm áll, ahol a természet és az ember konfliktusa véres fordulatot vesz. A film a szülői örökség és a környezeti fenyegetés kettős szorítását mutatja be.

Trailer — The Hatching (2016)

A(z) The Hatching (2016) (2016) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Kaland, Vígjáték.

Röviden

Megjelenés
2016
Hossz
1 óra 30 perc
Rendező
Michael Anderson
Értékelés
4.0 / 10
Eredeti cím
The Hatching

Kategóriák

2016 IMDb 4 Akció Kaland

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Azoknak ajánlott, akik kedvelik a szokatlan szörnyfilmeket és a vidéki környezetbe helyezett akció-vígjátékokat. Hasonló hangulatú alkotások lehetnek a B-kategóriás természethorrorok rajongóinak.

Gyors tények

  • Rendező: Michael Anderson
  • Főszereplők: Andrew Lee Potts, Thomas Turgoose, Laura Aikman
  • Műfaj: Akció, Kaland, Vígjáték
  • Megjelenés éve: 2016
  • Eredeti cím: The Hatching

Miért érdemes megnézni?

  • Különleges, vidéki környezetbe helyezett szörnyfilm.
  • Andrew Lee Potts és Thomas Turgoose alakítása.
  • A drámai és humoros elemek szokatlan keveréke.
  • B-filmes hangulatot idéző kalandok.
  • Váratlan fordulatok a történetvezetésben.

Érdekességek

  • A film cselekménye teljes egészében Somerset angol megyében játszódik.
  • A produkcióban a krokodilok megjelenítése központi szerepet kap a cselekményben.
  • A film a 2016-os évben került bemutatásra.

Kiemelkedő tények

Michael Anderson rendezői munkája.
A film ötvözi a kalandfilmes és a vígjátéki műfaji jegyeket.
A történet a családi örökség és a természet bosszújának témáját járja körül.

Gyakran Ismételt Kérdések

A filmről részletes adatlapot találsz az M4 adatbázisában, ahol a szereplőkről és a stáb tagjairól is tájékozódhatsz.
A film az akció, a kaland és a vígjáték műfaji elemeit ötvözi.
A The Hatching (2016) rendezője Michael Anderson.
Az M4 egy filmadatbázis, nem streaming-szolgáltató, így a film közvetlenül az oldalon nem tekinthető meg.

Ajánló

További 2016-os filmek Összes 2016-os film

Kapcsolódó tartalmak