Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Szívem halálos története (2016) poszter

Szívem halálos története (2016)

Pretty Little Dead Girl

A *Pretty Little Dead Girl* (2016) egy szomorú, gondolatainkat felfedeztető film, amely a halál és a szerelem témáját kísérletet tenne meg a színpadon. A történet egy fiatal nő szemével szemléli a világot, aki a saját életének értelmét keresi egy olyan környezetben, ahol a halálos hír szinte egyesül a mindennapokkal. A film hangulata mélyen szomorú, de ugyanakkor megnyitja a szemünket a legapróbb érzelmekre, amelyek a leginkább titokzatosak. A szereplők érzéseit és gondolatait a színészek finoman, de határozottan jelenik meg, ami a nézőt is megragadja. A célközönség széles körű, különösen azoknak, akik szeretik a mélyebb, érzelmi témákat, és aki kíváncsivá válik a szereplők belső világának megismerésére. A film nem csupán egy történetet mesél, hanem a nézőt is meghívja a gondolatainak és érzéseinek tükörképének megfigyelésére.

Szívem halálos története - Thriller film (2016)

2016 1 óra 30 perc 5.0 32 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Szívem halálos története (2016) egy 2016-ban bemutatott film, Thriller műfajban. Főszereplők: Ben Cotton, Makenzie Vega, Johannah Newmarch. IMDb: 5.0/10. Hossz: 90 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Ben Cotton alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Szívem halálos története (2016)

A(z) Szívem halálos története (2016) (2016) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller.

Streaming 16 6 hivatalos · 10 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2016
Hossz
1 óra 30 perc
Rendező
Daniel Gilboy
IMDb értékelés
5.0 / 10
Eredeti cím
Pretty Little Dead Girl

Kategóriák

2016 IMDb 5 Thriller

Rendező(k)

Ajánló

További 2016-os filmek Összes 2016-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Szívem halálos története (2016) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Szívem halálos története (2016) 2016-ban került bemutatásra.
A(z) Szívem halálos története (2016) film műfaja: Thriller.
A(z) Szívem halálos története (2016) rendezője: Daniel Gilboy.
A(z) Szívem halálos története (2016) IMDb értékelése: 5.0/10.
A(z) Szívem halálos története (2016) játékideje 90 perc.
A(z) Szívem halálos története (2016) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Szívem halálos története (2016) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Szívem halálos története (2016) főbb szereplői: Ben Cotton, Makenzie Vega, Johannah Newmarch.