Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Szerelem inkognitóban (2020) poszter

Szerelem inkognitóban (2020)

Ricos de Amor

A „Ricos de Amor” egy színes, érzelmekkel teli romantikus film, amely a szerelem és a gazdagság közötti konfliktusokat kutatja. A történet egy család különös kapcsolatairól szól, ahol a szerelem nemcsak a szívhez, hanem a pénzhez is kötődik. A film elegáns stílusával és érzelmileg gazdag jelenetekkel megalkot egy történetet, amely a szerelem hatalmát és a gazdagság határait is megkérdőjelezi. A hangulat feszült, de reményt is hordoz, amely a nézőt a színpadra hívja. A célközönség széles körű, de különösen azoknak fogja meg a szívét, akik érzelmileg gazdag és a szerelem történeteibe szeretnének belevágni. A film egyedi szemlélete és színes képei megjelennek a képernyőn, és késztetik a nézőt, hogy gondolkodjon a szerelem és a gazdagság valódi kapcsolatáról.

Szerelem inkognitóban - Vígjáték film (2020)

2020 1 óra 44 perc 7.7 44 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Szerelem inkognitóban (2020) egy 2020-ben bemutatott film, Vígjáték műfajban. Főszereplők: Danilo Mesquita, Oscar Calixto, Giovanna Lancellotti.

Kritika

Szórakoztató film. Danilo Mesquita alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Szerelem inkognitóban (2020)

A(z) Szerelem inkognitóban (2020) (2020) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték.

Streaming 38 2 hivatalos · 36 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2020
Hossz
1 óra 44 perc
Rendező
Bruno Garotti, Anita Barbosa(co-director)
IMDb értékelés
7.7 / 10
Eredeti cím
Ricos de Amor

Kategóriák

2020 Vígjáték

Ajánló

További 2020-os filmek Összes 2020-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Szerelem inkognitóban (2020) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) 2020-ban került bemutatásra.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) film műfaja: Vígjáték.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) rendezője: Bruno Garotti, Anita Barbosa(co-director).
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) IMDb értékelése: 7.7/10.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) játékideje 104 perc.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Szerelem inkognitóban (2020) főbb szereplői: Danilo Mesquita, Oscar Calixto, Giovanna Lancellotti.
Igen! A(z) Szerelem inkognitóban (2020) az IMDb-n 7.7/10 értékelést kapott, ami kiváló fogadtatást jelez a nézők körében.