Ugrás a tartalomhoz
Street Fighter (2026) poszter

Street Fighter (2026)

Street Fighter

A világ leghíresebb utcai harcosai gyűlnek össze egy titokzatos bajnokságra, ahol a tét nem csupán a dicsőség, hanem a bolygó sorsa is. Ryu és Ken, a két rivális harcművész, kénytelenek összefogni olyan ikonikus karakterekkel, mint Chun-Li és Guile, hogy megállítsák a gonosz M. Bison szervezkedését. A küzdelem a világ különböző egzotikus helyszínein zajlik, ahol minden egyes ütés és rúgás a végső összecsapás felé viszi a szereplőket. A tét hatalmas, a harcok pedig látványos akciót ígérnek. Kitao Sakurai rendező a "Street Fighter" univerzumát egyedi vizuális stílussal és dinamikus akciójelenetekkel igyekszik életre kelteni. Az IMDb 6.7-es értékelése arra utal, hogy a film képes lehet megragadni a franchise rajongóit, miközben új nézőket is bevon. A David Dastmalchian, Noah Centineo és Cody Rhodes fémjelezte szereplőgárda ígéretes, különösen a karakterek fizikai megjelenítésében és a harcjelenetek hitelességében. A kihívás abban rejlik, hogy a játékok komplex mitológiáját koherens és izgalmas történetté formálják.

A világ legkeményebb harcosai szállnak ringbe a Föld jövőjéért egy epikus fantasy akciófilmben.

2026 2 óra Magyar felirat 6.7 122 megtekintés

Streaming 2 0 hivatalos · 2 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A 2026-os Street Fighter film a népszerű videojáték-franchise világát hozza el a vászonra, ahol a harcművészek egy globális bajnokságon mérik össze erejüket. A tét a világ sorsa, a küzdelmek pedig látványos akciót ígérnek.

Trailer — Street Fighter (2026)

A(z) Street Fighter (2026) (2026) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Fantasy.

Röviden

Megjelenés
2026
Hossz
2 óra 0 perc
Rendező
Kitao Sakurai
Értékelés
6.7 / 10
Eredeti cím
Street Fighter

Kategóriák

2026 IMDb 6.7 Akció Fantasy

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Ez a film a videojáték-adaptációk, a látványos akciófilmek és a fantasy műfaj kedvelőinek szól. Különösen ajánlott azoknak, akik a klasszikus Street Fighter játékokon nőttek fel, és izgatottan várják, hogyan kelnek életre kedvenc karaktereik a vásznon. Hasonló élményt nyújthat, mint a "Mortal Kombat" vagy a "Tekken" filmes adaptációi.

Gyors tények

  • A népszerű Street Fighter videojáték-sorozat legújabb filmes adaptációja.
  • Rendezője Kitao Sakurai, aki korábban a "Bad Trip" című filmet is jegyezte.
  • A főbb szerepekben David Dastmalchian, Noah Centineo és Eric André látható.
  • A film műfaja akció és fantasy elemeket ötvöz.
  • A 2026-os évben kerül a mozikba.
  • Az IMDb felhasználói 6.7/10 pontra értékelték.
  • Cody Rhodes profi birkózó is szerepel a filmben.
  • A történet a világ leghíresebb utcai harcosait vonultatja fel.

Miért érdemes megnézni?

  • A Street Fighter univerzum rajongóinak kötelező darab, akik kíváncsiak a legújabb filmes adaptációra.
  • Kitao Sakurai rendező egyedi vizuális stílusa és dinamikus akciójelenetei miatt.
  • A sokszínű és tehetséges szereplőgárda, David Dastmalchian és Noah Centineo vezetésével.
  • A fantasy elemekkel átszőtt, látványos harcjelenetek kedvelőinek.
  • A videojáték-adaptációk iránt érdeklődőknek, akik egy friss megközelítésre vágynak.
  • Cody Rhodes, a profi birkózó filmszereplése miatt.

Érdekességek

  • A Street Fighter franchise az egyik legrégebbi és legbefolyásosabb verekedős játék sorozat a videojátékok történetében.
  • Kitao Sakurai rendező korábban olyan produkciókban dolgozott, mint a "The Eric Andre Show", ami egyedi humorérzéket sugallhat.
  • Cody Rhodes, aki a filmben is szerepel, ismert profi pankrátor, ami hitelességet adhat a harcjeleneteknek.
  • A "Street Fighter" egyike azon kevés videojáték-sorozatoknak, amelyek több filmes adaptációt is megértek az évek során.
  • David Dastmalchian ismert karakterszínész, aki gyakran alakít emlékezetes mellékszerepeket, például a "Dűne" vagy "A sötét lovag" című filmekben.

Kiemelkedő tények

A film a Capcom népszerű Street Fighter videojáték-sorozatának legújabb filmes feldolgozása.
A rendezői székben Kitao Sakurai foglal helyet, aki a "Bad Trip" című komédiáról ismert.
A szereplőgárda olyan neveket vonultat fel, mint David Dastmalchian, Noah Centineo és Eric André.
A 2026-os megjelenésével a film a franchise hosszú filmes történetét folytatja.
Az IMDb-n 6.7/10-es értékelést kapott, ami ígéretes fogadtatásra utal.

Gyakran Ismételt Kérdések

A film címe is jelzi, hogy a "Street Fighter" 2026-ban kerül a mozikba. Pontos megjelenési dátumról érdemes az M4 adatlapján tájékozódni.
A filmet Kitao Sakurai rendezi, aki korábban a "Bad Trip" című komédiával vált ismertté.
A filmben többek között David Dastmalchian, Noah Centineo, Eric André, Andrew Koji és Cody Rhodes is látható.
A 2026-os "Street Fighter" egy akció-fantasy film, amely a videojáték-sorozat látványos harcait és mitológiáját ötvözi.
Az M4 adatbázisában részletes információkat találhatsz a "Street Fighter (2026)" című filmről, beleértve a szereplőket, a rendezőt és az IMDb értékelést.

Ajánló

További 2026-os filmek Összes 2026-os film

Kapcsolódó tartalmak