Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Minden holdak (2020) poszter

Minden holdak (2020)

All the Moons

Egy asszony egy szörnyű háború idején örökbefogad egy lányt, aki korábban egy árvaházban élt. Hamarosan azonban mindkettőjüknek szembe kell nézniük a sorsukkal, amelyen talán tényleg csak egy csoda fordíthat majd.

Minden holdak (2020) - Dráma, Fantasy film (2020)

2020 1 óra 42 perc 6.7 43 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Minden holdak (2020) (2020) egy 2020-ban bemutatott film, Dráma, Fantasy műfajban. Főszereplők: Elena Uriz, Miriam del Prado, Justi Larrinaga. IMDb: 6.7/10. Hossz: 102 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Elena Uriz alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Minden holdak (2020)

A(z) Minden holdak (2020) (2020) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Fantasy.

Streaming 8 8 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2020
Hossz
1 óra 42 perc
Rendező
Igor Legarreta
IMDb értékelés
6.7 / 10
Eredeti cím
All the Moons

Kategóriák

2020 IMDb 6.7 Dráma Fantasy

Rendező(k)

Ajánló

További 2020-os filmek Összes 2020-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A Minden holdak (2020) egy drámai és fantasy elemekkel teli film, amely a szereplők életét és a szürreális világukat tárgyalja.
A film magyarul valószínűleg a M4-n érhető el, de érdemes ellenőrizni a hivatalos oldalakat a legfrissebb információkért.
A Minden holdak (2020) dráma és fantasy műfajú film.
A Minden holdak (2020) 102 perc hosszú.