Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Land of Doom (1986) poszter

Land of Doom (1986)

Land of Doom

A *Land of Doom* egy 1986-ban megjelenő, sötét és különleges stílusú horrorfilm, amely egyedi színekkel és viszonylag kevés szereplővel készült. A cím nemcsak a történetet, hanem a film egész atmoszféráját is megjeleníti, mivel az egy olyan világba vezet, amelyben a szörnyek, a halál és a sötétség uralkodnak. A film a szereplők számára kihívást jelent, miközben a nézők egy olyan utazásra szállnak, amely a lelki mélyén megtapasztalható félelmet és a sötét érzékenységet is kiváltja. A hangulat feszült, nyugtalan, és a színek – főként a sötét és a fekete – a színhelyeket és a szereplők érzéseit is kiegészítik. A célközönség egy olyan közösség, amely kíváncsi a horrorfilmekre, különösen azokra, amelyek nemcsak a szürreális történetet, hanem a személyes megélhetést is keresik. A film egyedi stílusa és a kreatív megközelítése miatt különösen azoknak fog tetszeni, akik szeretik a különleges, nem mindennapi horrorfilmeket.

Land of Doom - Akció/Kaland film (1986)

1986 1 óra 27 perc 3.6 31 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Land of Doom (1986) egy 1986-ban bemutatott film, Akció, Kaland, Sci-Fi műfajban. Főszereplők: Deborah Rennard, Garrick Dowhen, Daniel Radell. IMDb: 3.6/10. Hossz: 87 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Deborah Rennard alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Land of Doom (1986)

A(z) Land of Doom (1986) (1986) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Kaland, Sci-Fi.

Streaming 8 6 hivatalos · 2 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
1986
Hossz
1 óra 27 perc
Rendező
Peter Maris
IMDb értékelés
3.6 / 10
Eredeti cím
Land of Doom

Kategóriák

1986 IMDb 3.6 Akció Kaland

Rendező(k)

Hasonló Akció filmek

Ajánló

További 1986-os filmek Összes 1986-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Land of Doom (1986) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Land of Doom (1986) 1986-ban került bemutatásra.
A(z) Land of Doom (1986) film műfaja: Akció, Kaland, Sci-Fi.
A(z) Land of Doom (1986) rendezője: Peter Maris.
A(z) Land of Doom (1986) IMDb értékelése: 3.6/10.
A(z) Land of Doom (1986) játékideje 87 perc.
A(z) Land of Doom (1986) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Land of Doom (1986) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Land of Doom (1986) főbb szereplői: Deborah Rennard, Garrick Dowhen, Daniel Radell.