Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Hófehérke (2012) poszter

Hófehérke (2012)

Grimm's Snow White

A Grimm testvérek tündérmeséjéből készült filmben egy fiatal lány az elbűvölő románc és a sötét csodák birodalmában találja magát miután özvegy apja hármat kívánhat a titokzatos Zöldszeműtől, hogy segíthessen lányának felépítenie saját életét. A Zöldszeműnek azonban saját nagyszabású, fondorlatos tervei vannak.

Hófehérke - Kaland/Fantasy film (2012)

2012 1 óra 30 perc 3.4 29 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A Grimm testvérek tündérmeséjéből készült filmben egy fiatal lány az elbűvölő románc és a sötét csodák birodalmában találja magát miután özvegy apja hármat kívánhat a titokzatos Zöldszeműtől, hogy seg...

Kritika

Szórakoztató film. Jamie Thomas King alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Hófehérke (2012)

A(z) Hófehérke (2012) (2012) hivatalos előzetese. Műfaj: Kaland, Fantasy.

Streaming 27 20 hivatalos · 7 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2012
Hossz
1 óra 30 perc
Rendező
Rachel Lee Goldenberg
IMDb értékelés
3.4 / 10
Eredeti cím
Grimm's Snow White

Kategóriák

2012 IMDb 3.4 Kaland Fantasy

Rendező(k)

Ajánló

További 2012-os filmek Összes 2012-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Hófehérke (2012) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Hófehérke (2012) 2012-ban került bemutatásra.
A(z) Hófehérke (2012) film műfaja: Kaland, Fantasy.
A(z) Hófehérke (2012) rendezője: Rachel Lee Goldenberg.
A(z) Hófehérke (2012) IMDb értékelése: 3.4/10.
A(z) Hófehérke (2012) játékideje 90 perc.
A(z) Hófehérke (2012) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Hófehérke (2012) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Hófehérke (2012) főbb szereplői: Jamie Thomas King, Jane March, Eliza Bennett.