Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Golfőrültek 2. (1988) (1988) poszter

Golfőrültek 2. (1988) (1988)

Caddyshack II

Jack Hartouniannak, a jólmenő építési vállalkozónak fogalma sincs, hogy mi élvezetet találhat bárki abban, hogy a tűző napon, furcsa nadrágban kilométereket gyalogoljon és egy kis labdát az egyik lyuktól a másikig lökdössön. Mindezek ellenére egyik pillanatról a másikra hajlandónak mutatkozik belépni abba a Bushwood Country Clubba, amelynek tagjai mind a helyi elit képviselői. Hartounian lánya, Kate ugyanis összebarátkozik a klub több tagjával, és Jack a lánya kedvéért mindenre hajlandó. Ám gazdagok és újgazdagok találkozása nem megy simán és Jack kénytelen ráébredni arra, hogy úgy léphet be legegyszerűbben a tagok közé, ha tokkal-vonóval megveszi a golf klubot.

Golfőrültek 2. (1988) - Vígjáték/Sport film (1988)

1988 1 óra 38 perc 3.8 36 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) egy 1988-ban bemutatott film, Vígjáték, Sport műfajban. Főszereplők: Robert Stack, Dyan Cannon, Dina Merrill. IMDb: 3.8/10. Hossz: 98 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Robert Stack alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Golfőrültek 2. (1988) (1988)

A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) (1988) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Sport.

Streaming 67 9 hivatalos · 58 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
1988
Hossz
1 óra 38 perc
Rendező
Allan Arkush
IMDb értékelés
3.8 / 10
Eredeti cím
Caddyshack II

Kategóriák

1988 IMDb 3.8 Vígjáték Sport

Rendező(k)

Ajánló

További 1988-os filmek Összes 1988-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) 1988-ban került bemutatásra.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) film műfaja: Vígjáték, Sport.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) rendezője: Allan Arkush.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) IMDb értékelése: 3.8/10.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) játékideje 98 perc.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Golfőrültek 2. (1988) (1988) főbb szereplői: Robert Stack, Dyan Cannon, Dina Merrill.