Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
For the Weekend (2018) poszter

For the Weekend (2018)

For the Weekend

A *For the Weekend* egy érzelmes, személyes és néha nevetést kiváltó film, amely a kapcsolatok, a szeretet és a család érzékeny témáját kezeli. A cím egyik szereplője, egy nő, dönti el, hogy elhagyja a férjét és a gyerekeket, hogy egyedül utazzon egy kisvárosba, ahol az élet lassabban száguldozik, és találkozik egy fiatal nővel, aki szintén keres valamit. A film hangulata szomorú, de reményt adó, és a szereplők életének különböző szakaszait tükrözi. A nézőknek egy olyan történetet mutat, amelyben a közös emlékek, a szeretet és a szabadidő fontosságát hangsúlyozza. A film ideális a közéleti korosztály számára, akik keresnek valami szerelemről, családról és életéről szóló történetet, amely megmozgatja a szívüket.

For the Weekend - Vígjáték/Thriller film (2018)

2018 1 óra 36 perc 4.3 36 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) For the Weekend (2018) egy 2018-ban bemutatott film, Thriller, Vígjáték műfajban. Főszereplők: Tommy Bechtold, Ashley Haden, Zach Hardy.

Kritika

Szórakoztató film. Tommy Bechtold alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — For the Weekend (2018)

A(z) For the Weekend (2018) (2018) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller, Vígjáték.

Streaming 15 14 hivatalos · 1 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2018
Hossz
1 óra 36 perc
Rendező
Tom Dever
IMDb értékelés
4.3 / 10
Eredeti cím
For the Weekend

Kategóriák

2018 Vígjáték Thriller

Rendező(k)

Ajánló

További 2018-os filmek Összes 2018-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) For the Weekend (2018) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) For the Weekend (2018) 2018-ban került bemutatásra.
A(z) For the Weekend (2018) film műfaja: Thriller, Vígjáték.
A(z) For the Weekend (2018) rendezője: Tom Dever.
A(z) For the Weekend (2018) IMDb értékelése: 4.3/10.
A(z) For the Weekend (2018) játékideje 96 perc.
A(z) For the Weekend (2018) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) For the Weekend (2018) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) For the Weekend (2018) főbb szereplői: Tommy Bechtold, Ashley Haden, Zach Hardy.