Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Alien Invasion (2023) poszter

Alien Invasion (2023)

Alien Invasion

Az "Alien Invasion" 2023-ban megjelent, egy izgalmas, katasztrófális jövőképet kínáló sci-fi film, amely a közösség és a túlélés közötti harcot idézi fel. A című alkotás egyfajta katasztrófára számíthat, amely egyre inkább elszigeteli a főszereplőket, miközben a világ különböző társadalmi rétegei megmutatkoznak. A film hangulata feszült, szorongató, és egyben reményt is hordoz, ami megfogja a közönség figyelmét. A fő témák közé tartozik a túlélés, a közösségi kapcsolatok és a kihívások megoldása. A célközönség egy korszerű, kritikai gondolkodású közönség, amely figyelmesen figyeli a társadalmi és politikai feszültségeket, és kíváncsian figyeli, hogyan tud egy csoport a katasztrófában túlélni. A film egyfajta figyelmeztetés is, amely a valóságban is releváns.

Alien Invasion - Horror/Sci-Fi film (2023)

2023 1 óra 13 perc 2.7 38 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

Az "Alien Invasion" 2023-ban megjelent, egy izgalmas, katasztrófális jövőképet kínáló sci-fi film, amely a közösség és a túlélés közötti harcot idézi fel. A című alkotás egyfajta katasztrófára számíth...

Kritika

Szórakoztató film. Sarah T. Cohen alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Streaming 16 16 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2023
Hossz
1 óra 13 perc
Rendező
Fred Searle
IMDb értékelés
2.7 / 10
Eredeti cím
Alien Invasion

Kategóriák

2023 IMDb 2.7 Horror Sci-Fi

Rendező(k)

Ajánló

További 2023-os filmek Összes 2023-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Alien Invasion (2023) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Alien Invasion (2023) 2023-ban került bemutatásra.
A(z) Alien Invasion (2023) film műfaja: Horror, Sci-Fi.
A(z) Alien Invasion (2023) rendezője: Fred Searle.
A(z) Alien Invasion (2023) IMDb értékelése: 2.7/10.
A(z) Alien Invasion (2023) játékideje 73 perc.
A(z) Alien Invasion (2023) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Alien Invasion (2023) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Alien Invasion (2023) főbb szereplői: Sarah T. Cohen, May Kelly, Amber Doig-Thorne.