Ugrás a tartalomhoz
Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) poszter

Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012)

Pablo Escobar: El Patrón del Mal

A 'Pablo Escobar: El Patrón del Mal' első évada egy izgalmas, történelmi dráma, amely a 70-es évek végén és a 80-as évek elején zajló eseményeket követi a kolumbiai kormány és a narco-kartell között folytatott harcokkal. A sorozat fókuszában Pablo Escobar áll, aki a narco-kartell vezetőjévé válik, és a kormány elleni háború egyik legismertebb szereplője. A cím szereplője, Pablo Escobar, egy fiatal, ambiciózus és hatalomra vágyó emberként jelenik meg, aki a kolumbiai társadalom szélén játszik, és egyre inkább a hatalom és a pénz iránti vágya vezérli. A sorozat történelmi valóságot tükröz, és a feszültségek, a politikai manipulációk, valamint az emberek személyes életének megzavarása körül forog. A stílus szürreális, drámai és figyelemfelkeltő, és a szereplők szerepét jól megértik, a különböző karakterek viszonyaikban is megmutatkozik a szereplők bonyolultsága. A hangulat feszült, szomorú, de egyben izgalmas is, mivel a szereplők személyes életének kockáztatásával is szembesülnek. A sorozat a történelmi valóságot jól ábrázolja, miközben a drámai elemeket is jól kezeli.

A Pablo Escobar: El Patrón del Mal egy 2012-ben bemutatott életrajz, bűnügyi, dráma, történelmi, thriller sorozat, amelyet N/A rendezett Andrés Parra és Marcela Vargas főszereplésével.

Streaming 222 3 hivatalos · 219 felhasználói (epizódonként)

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A Pablo Escobar: El Patrón del Mal N/A 2012-es életrajz, bűnügyi, dráma, történelmi, thriller sorozata, amelyben Andrés Parra és Marcela Vargas játssza a főszerepeket. A 64 epizódos sorozat IMDb-értékelése 8.5/10.

Kritika

A sorozat erőssége, hogy történelmi valóságot jól ábrázol, és a karaktereket jól megérti, miközben a drámai elemeket is jól kezeli. A feszültség és a politikai manipulációk jól megjelennek, és a szereplők személyes életének megzavarása is figyelemre méltó. A gyengesége az, hogy néha a történelmi események túl sokat szerepelnek, és a szereplők személyes élete kisebb mértékben jelenik meg. A sorozat azoknak ajánlott, akik történelmi drámákat szeretnek, és figyelemre méltó karaktereket keresnek, akiknek a személyes életük is megzavarodik a hatalom és a pénz iránti vágyuk miatt.

Trailer — Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012)

A(z) Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) (2012) hivatalos előzetese. Műfaj: Életrajz, Bűnügyi, Dráma.

Röviden

Megjelenés
2012
Epizódok
64 rész
Értékelés
8.5 / 10
Eredeti cím
Pablo Escobar: El Patrón del Mal

Kategóriák

Életrajz, Bűnügyi, Dráma, Történelmi, Thriller 2012 Magyar IMDb 8.5

Gyors tények

  • Pablo Escobar: El Patrón del Mal
  • 2012
  • Életrajz, Bűnügyi, Dráma, Történelmi, Thriller
  • N/A
  • 60 perc
  • 64
  • 1
  • M4
  • 8.5/10

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Életrajz, Bűnügyi, Dráma, Történelmi, Thriller szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Andrés Parra és Marcela Vargas meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magas, 8.5/10-es IMDb-értékelés
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető; az évadokat, epizódokat és az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap mutatja.
A(z) Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) 2012-ban indult.
A(z) Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) műfaja: Életrajz, Bűnügyi, Dráma, Történelmi, Thriller.
A(z) Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) IMDb értékelése: 8.5/10.
A(z) Pablo Escobar: El Patrón del Mal - 1. évad (2012) sorozatnak 128 epizódját listázza a MeTa4-adatlap.

Ajánló

További 2012-os sorozatok Összes 2012-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak