Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Geek Girl - 1. évad (2024) poszter

Geek Girl - 1. évad (2024)

Geek Girl

A *Geek Girl* egy izgalmas, modern szaga a szerelem, a hitelesség és a saját magunk megértésének útja. A sorozat a fiatalok számára szól, akik keresnek önmagukat a világban, miközben megpróbálják összehangolni a közönséges életet a sznob, de igazán érdekes élettel. A fő témák a szerelem, a barátság, a személyes fejlődés és a szociális kihívások, amelyek mind a főszereplők életét alakítják. A hangulat izgalmas, humoros és néha szomorú, de mindig reményt hordoz. A sorozat a fiatalok számára szól, akik keresnek egy helyet a világban, ahol a különbségek nem elnyomók, hanem részei a személyiségnek. A *Geek Girl* egy útmutató a saját magunkkal való találkozásra, ahol mindenki számíthat a saját történetére.

A Geek Girl egy 2024-ben bemutatott vígjáték, dráma sorozat, amelyet N/A rendezett Emily Carey és Tim Downie főszereplésével.

2024 7.1 10 epizód

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

Vígjáték, Dráma sorozat N/A rendezésében, Emily Carey és Tim Downie főszereplésével.

Részletes leírás

A Geek Girl N/A 2024-es vígjáték, dráma sorozata, amelyben Emily Carey és Tim Downie játssza a főszerepeket.

Kritika

Szórakoztató sorozat. Emily Carey remek alakítása. Ajánlott.

Streaming 63 2 hivatalos · 61 felhasználói (epizódonként)

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2024
Epizódok
10 rész
IMDb értékelés
7.1 / 10
Eredeti cím
Geek Girl

Kategóriák

Vígjáték, Dráma 2024 Magyar

Kinek ajánljuk?

Ajánlott Vígjáték, Dráma sorozatok kedvelőinek, akik értékelik Emily Carey és Tim Downie játékát. Különösen azoknak szól, akik szeretik a jól megírt, szórakoztató Vígjáték, Dráma alkotásokat.

Gyors tények

  • Geek Girl
  • 2024
  • Vígjáték, Dráma
  • N/A
  • 10
  • 1
  • M4

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Vígjáték, Dráma szórakozás, amely leköti a nézőt az első epizódtól
  • Emily Carey és Tim Downie meggyőző alakítása
  • N/A gondos rendezői munkája
  • Magyar közvetítéssel elérhető az M4-en, bármikor visszanézhető

Ajánló

További 2024-os sorozatok Összes 2024-os sorozat

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Geek Girl - 1. évad (2024) megtekinthető az M4 platformon magyar nyelven, minden évaddal és epizóddal.
A(z) Geek Girl - 1. évad (2024) 2024-ban indult.
A(z) Geek Girl - 1. évad (2024) műfaja: Vígjáték, Dráma.
A(z) Geek Girl - 1. évad (2024) sorozatnak 20 epizódja érhető el az M4-en.