Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Wild Rose (2018) poszter

Wild Rose (2018)

Wild Rose

Rose-Lynn egy lázadó, fiatal lány, a glasgowi munkásosztály utcáiról, aki tehetséges country énekes, és akinek egyetlen vágya, hogy eljusson Nashville-be és befutott sztár váljon belőle. Éretlenségéből fakadó zűrös múltja és két kisgyereke miatt azonban súlyos nehézségekkel kell szembesülnie. Olykor frusztráló és dühítő cselekedetei ellenére is a sikeréért fogsz szorítani. A Wild Rose nem musical, de kiemelkedő zenei betétekkel rendelkezik, amik tökéletesen illeszkednek a történetbe. A címszereplő, Rose-Lynn-t alakító Jessie Buckley számára a szerep igazi sztárcsináló, előadása feledhetetlen, kirobbanó.

Wild Rose - Vígjáték/Dráma film (2018)

2018 1 óra 41 perc 7.2 49 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Wild Rose (2018) egy 2018-ban bemutatott film, Dráma, Vígjáték, Zene műfajban. Főszereplők: Jessie Buckley, Matt Costello, Jane Patterson. IMDb: 7.2/10. Hossz: 101 perc.

Részletes leírás

A(z) Wild Rose (2018) egy 2018-es Dráma, Vígjáték, Zene film. Tom Harper rendezésében. IMDb: 7.2/10. Főszereplők: Jessie Buckley, Matt Costello, Jane Patterson, Lesley Hart.

Kritika

Jó minőségű produkció. Jessie Buckley alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Wild Rose (2018)

A(z) Wild Rose (2018) (2018) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Vígjáték, Zene.

Streaming 131 15 hivatalos · 116 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2018
Hossz
1 óra 41 perc
Rendező
Tom Harper
IMDb értékelés
7.2 / 10
Eredeti cím
Wild Rose

Kategóriák

2018 IMDb 7.2 Vígjáték Dráma

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Ajánljuk a(z) Dráma, Vígjáték, Zene műfaj kedvelőinek.

Gyors tények

  • Megjelenés: 2018
  • Hossz: 101 perc
  • IMDb értékelés: 7.2/10
  • Műfaj: Dráma, Vígjáték, Zene
  • Rendező: Tom Harper

Miért érdemes megnézni?

  • Magas IMDb értékelés: 7.2/10
  • Kiváló Dráma, Vígjáték, Zene film
  • Sztárokkal: Jessie Buckley, Matt Costello, Jane Patterson, Lesley Hart

Más filmek ettől a rendezőtől: Tom Harper

Ajánló

További 2018-os filmek Összes 2018-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Wild Rose (2018) megtekinthető az M4 platformon magyar nyelven. Keress rá a filmre és válassz a rendelkezésre álló linkek közül.
A(z) Wild Rose (2018) 2018-ban került bemutatásra.
A(z) Wild Rose (2018) műfaja: Dráma, Vígjáték, Zene.
A(z) Wild Rose (2018) rendezője: Tom Harper.
A(z) Wild Rose (2018) IMDb értékelése: 7.2/10.