Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
The Mad Womens Ball (2021) poszter

The Mad Womens Ball (2021)

Le bal des folles

Eugénie különleges adottsága, hogy látja és hallja a holtakat. Mikor családja a 19. század végén rájön Eugénie titkára, öccse és apja beviszi őt a La Pitié Salpêtrière elmegyógyintézetbe, ahol sorsa összefonódik Geneviève sorsával, aki a kórház egyik nővére. A találkozás mindkettejük életét megváltoztatja, miközben készülődnek a dr. Charcot által évente megrendezett "Őrült nők báljára".

The Mad Womens Ball - Thriller film (2021)

2021 2 óra 1 perc 7.1 29 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) The Mad Womens Ball (2021) egy 2021-ben bemutatott film, Thriller műfajban. Főszereplők: Mélanie Laurent, Lou de Laage, César Domboy. Hossz: 121 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Mélanie Laurent alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — The Mad Womens Ball (2021)

A(z) The Mad Womens Ball (2021) (2021) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller.

Streaming 5 3 hivatalos · 2 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2021
Hossz
2 óra 1 perc
Rendező
Mélanie Laurent
IMDb értékelés
7.1 / 10
Eredeti cím
Le bal des folles

Kategóriák

2021 Thriller

Rendező(k)

Ajánló

További 2021-os filmek Összes 2021-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) The Mad Womens Ball (2021) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) 2021-ban került bemutatásra.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) film műfaja: Thriller.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) rendezője: Mélanie Laurent.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) IMDb értékelése: 7.1/10.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) játékideje 121 perc.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) The Mad Womens Ball (2021) főbb szereplői: Mélanie Laurent, Lou de Laage, César Domboy.
Igen! A(z) The Mad Womens Ball (2021) az IMDb-n 7.1/10 értékelést kapott, ami kiváló fogadtatást jelez a nézők körében.