Ugrás a tartalomhoz
The Black Magic (2002) poszter

The Black Magic (2002)

The Black Magic

A történet középpontjában a határtalanul gonosz Kétszarvú Király áll, akit annak idején elevenen dobtak bele egy olvasztókamrába. A kegyetlen gonoszság megtestesítője ettől kezdve az évszázadokon át elrejtett Fekete Üstöt kereste, hogy segítségével feltámaszthassa halottaiból hadseregét, s ez által a világ uralkodója lehessen. Útját állja azonban egy lovagnak készülő fiatal gyermek, Szigma és a hozzácsapódó baráti társaság...

The Black Magic - Horror/Thriller film (2002)

2002 1 óra 31 perc Magyar szinkron 3.1 48 megtekintés

Streaming 4 0 hivatalos · 4 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) The Black Magic (2002) egy 2002-ban bemutatott film, Thriller, Horror műfajban. Főszereplők: Daniel Lennox, Christina Wieber, Guy Bracca. IMDb: 3.1/10. Hossz: 91 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Daniel Lennox alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — The Black Magic (2002)

A(z) The Black Magic (2002) (2002) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller, Horror.

Röviden

Megjelenés
2002
Hossz
1 óra 31 perc
Értékelés
3.1 / 10
Eredeti cím
The Black Magic

Kategóriák

2002 IMDb 3.1 Horror Thriller

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) The Black Magic (2002) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) The Black Magic (2002) 2002-ban került bemutatásra.
A(z) The Black Magic (2002) film műfaja: Thriller, Horror.
A(z) The Black Magic (2002) IMDb értékelése: 3.1/10.
A(z) The Black Magic (2002) játékideje 91 perc.
A(z) The Black Magic (2002) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) The Black Magic (2002) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) The Black Magic (2002) főbb szereplői: Daniel Lennox, Christina Wieber, Guy Bracca.

Ajánló

További 2002-os filmek Összes 2002-os film

Kapcsolódó tartalmak