Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
The Artifice Girl (2022) poszter

The Artifice Girl (2022)

The Artifice Girl

„The Artifice Girl” egy szürreális, filozofikus dráma, amely a valóság és a hazugság határát járja. A film egy különleges nő szeméből mutatja be a világot, aki képes átváltoztatni a valóságot, de ez a képessége egyre inkább elszakítja őt a valódi élettől. A történet mélyen foglalkozik a személyazonosság, a hazugság és a valóság közötti keresztes hadakozással, miközben egyre inkább kihívja a közönség figyelmét a saját valóságukra. A hangulat a film során fokozatosan halad a szomorúság felé, majd a szürreális káosz felé, amelyben a szereplők és a nézők egyaránt kénytelenek végiggondolni a valóság és a képzelet közötti határt. A film a személyes és a társadalmi igazság közötti különbséget vizsgálja, és különösen vonzó lehet a fiatalok, aki keresik a valóság érzékelésének új módját. A képzelet és a valóság közötti határ a film fő témája, amely a nézőt is kihívja a saját valóságának értelmezésére.

The Artifice Girl - Misztikus/Sci-Fi film (2022)

2022 1 óra 33 perc 6.8 43 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

„The Artifice Girl” egy szürreális, filozofikus dráma, amely a valóság és a hazugság határát járja. A film egy különleges nő szeméből mutatja be a világot, aki képes átváltoztatni a valóságot, de ez a...

Kritika

Szórakoztató film. Lance Henriksen alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — The Artifice Girl (2022)

A(z) The Artifice Girl (2022) (2022) hivatalos előzetese. Műfaj: Misztikus, Thriller, Sci-Fi.

Streaming 20 17 hivatalos · 3 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2022
Hossz
1 óra 33 perc
Rendező
Franklin Ritch
IMDb értékelés
6.8 / 10
Eredeti cím
The Artifice Girl

Kategóriák

2022 Misztikus Sci-Fi

Rendező(k)

Ajánló

További 2022-os filmek Összes 2022-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) The Artifice Girl (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) The Artifice Girl (2022) 2022-ban került bemutatásra.
A(z) The Artifice Girl (2022) film műfaja: Misztikus, Thriller, Sci-Fi.
A(z) The Artifice Girl (2022) rendezője: Franklin Ritch.
A(z) The Artifice Girl (2022) IMDb értékelése: 6.8/10.
A(z) The Artifice Girl (2022) játékideje 93 perc.
A(z) The Artifice Girl (2022) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) The Artifice Girl (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) The Artifice Girl (2022) főbb szereplői: Lance Henriksen, Tatum Matthews, Sinda Nichols.