Ugrás a tartalomhoz
See You Yesterday (2019) poszter

See You Yesterday (2019)

See You Yesterday

A *See You Yesterday* egy érzelmes és gondolatébresztő film, amely a család, a múlt és a jövő kapcsolatát vizsgálja mélyen érzelmileg. A történet egy fiatal nőt mutat be, aki egy különleges esemény után kénytelen újra megfontolni az életét, és a saját múltjával szembenézni. A film feszültséget és szorongást hordoz, de ugyanakkor szép, megható pillanatokkal is gazdag. A színek és a zenéje a hangulatot tisztességesen tükrözi, miközben a szereplők fejlődése a nézőt is érinti. A célközönség főként a fiatalok és a fiatalosabb korosztály, akik érdeklődnek a személyes női történetek és a családi kapcsolatok iránt. A film nemcsak színes, hanem mélyen gondolatébresztő is, amely a nézőt arra készteti, hogy visszatekintse a saját múltjára, és gondolja át a jövőt.

See You Yesterday - Akció/Kaland film (2019)

2019 1 óra 26 perc Magyar felirat 5.5 51 megtekintés

Streaming 7 0 hivatalos · 7 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) See You Yesterday (2019) egy 2019-ban bemutatott film, Dráma, Akció, Kaland, Thriller, Sci-Fi, Bűnügyi műfajban. Főszereplők: Marsha Stephanie Blake, Eden Duncan-Smith, Dante Crichlow. Hossz: 86 ...

Kritika

Szórakoztató film. Marsha Stephanie Blake alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — See You Yesterday (2019)

A(z) See You Yesterday (2019) (2019) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Akció, Kaland.

Filmzene (6)

You Don't Love Me (No, No, No) (Extended Mix)
Dawn Penn
Hey Up There
Buddy featuring Ty Dolla $ign
Oh Yay
Olatunji Yearwood
Ring the Alarm
Tenor Saw
New Babylon
Reggae Revolution
Caribbean Dandy
Josephine Spector aka Nathalie Loriot

Röviden

Megjelenés
2019
Hossz
1 óra 26 perc
Rendező
Stefon Bristol
Értékelés
5.5 / 10
Eredeti cím
See You Yesterday

Kategóriák

2019 Akció Kaland

Rendező(k)

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) See You Yesterday (2019) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) See You Yesterday (2019) 2019-ban került bemutatásra.
A(z) See You Yesterday (2019) film műfaja: Dráma, Akció, Kaland, Thriller, Sci-Fi, Bűnügyi.
A(z) See You Yesterday (2019) rendezője: Stefon Bristol.
A(z) See You Yesterday (2019) IMDb értékelése: 5.5/10.
A(z) See You Yesterday (2019) játékideje 86 perc.
A(z) See You Yesterday (2019) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) See You Yesterday (2019) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) See You Yesterday (2019) főbb szereplői: Marsha Stephanie Blake, Eden Duncan-Smith, Dante Crichlow.

Ajánló

További 2019-os filmek Összes 2019-os film

Kapcsolódó tartalmak