Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Scream at the Devil (2015) poszter

Scream at the Devil (2015)

Scream at the Devil

A *Scream at the Devil* egy izgalmas, történelmi kalandregény, amely a 19. századi Európában játszik. A történet egy fiatal, bátortalan fiatalember szemszögéből mutatkozik be, aki egy titokzatos, sötét erővel küzd. A film fő témája a belső harc, a félelem és a bátorság, valamint a személyes nők és férfiak közötti kapcsolatok. A hangulat feszült, törékeny, de egyben kihívó, mivel a szereplők mindig a határ mentén mozognak. A film célközönsége a történelmi, kalandregényeket kedvelő, fiatalabb korosztály, akik érdekeltek a személyes fejlődés és a belső küzdelem témáiban. A képzelet és a valóság határát törő történet egyedülálló érzelmeket kelt, miközben a szereplők életükben vállalnak kihívásokat, amelyek megváltoztatják őket.

Scream at the Devil - Misztikus/Thriller film (2015)

2015 1 óra 38 perc 2.5 36 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Scream at the Devil (2015) egy 2015-ban bemutatott film, Misztikus, Thriller műfajban. Főszereplők: Tony Todd, Eric Etebari, Shari Shattuck. IMDb: 2.5/10. Hossz: 98 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Tony Todd alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Scream at the Devil (2015)

A(z) Scream at the Devil (2015) (2015) hivatalos előzetese. Műfaj: Misztikus, Thriller.

Streaming 12 12 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2015
Hossz
1 óra 38 perc
Rendező
Joseph P. Stachura
IMDb értékelés
2.5 / 10
Eredeti cím
Scream at the Devil

Kategóriák

2015 IMDb 2.5 Misztikus Thriller

Rendező(k)

Ajánló

További 2015-os filmek Összes 2015-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Scream at the Devil (2015) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Scream at the Devil (2015) 2015-ban került bemutatásra.
A(z) Scream at the Devil (2015) film műfaja: Misztikus, Thriller.
A(z) Scream at the Devil (2015) rendezője: Joseph P. Stachura.
A(z) Scream at the Devil (2015) IMDb értékelése: 2.5/10.
A(z) Scream at the Devil (2015) játékideje 98 perc.
A(z) Scream at the Devil (2015) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Scream at the Devil (2015) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Scream at the Devil (2015) főbb szereplői: Tony Todd, Eric Etebari, Shari Shattuck.