Ugrás a tartalomhoz
Őrangyal (2012) poszter

Őrangyal (2012)

Schutzengel

Max Fischert, a különleges katonai egység egykori tagját félbérelik, hogy védjen meg egy tinilányt. Nina szemtanúja volt egy brutális gyilkosságnak, és most van néhány ember, aki azt szeretné, hogy ő is meghaljon. Max és Nina hamarosan együtt menekül a gyilkos fegyverkereskedő, Thomas Backer elől, aki semmitől sem riad vissza, hogy elérje célját. A közös erőfeszítés barátokká kovácsolja őket, rájönnek, hogy csak egymást segítve élhetik túl mindezt. Kiderül, hogy a gyilkosság szálai a kormányzathoz vezetnek.

Őrangyal - Akció/Bűnügyi film (2012)

2012 2 óra 10 perc Magyar szinkron 5.8 84 megtekintés

Streaming 43 10 hivatalos · 33 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) Őrangyal (2012) egy 2012-es Dráma, Akció, Thriller, Bűnügyi film. Til Schweiger rendezésében. IMDb: 5.8/10. Főszereplők: Numan Acar, Gode Benedix, Volker Albers, Loyd Bateman.

Kritika

Szórakoztató film. Numan Acar alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Őrangyal (2012)

A(z) Őrangyal (2012) (2012) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Akció, Thriller.

Filmzene (3)

Feel Again
OneRepublic
Burning Bridges
OneRepublic
Waiting for the End
Linkin Park

Röviden

Megjelenés
2012
Hossz
2 óra 10 perc
Rendező
Til Schweiger
Értékelés
5.8 / 10
Eredeti cím
Schutzengel

Kategóriák

2012 IMDb 5.8 Akció Bűnügyi

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Ajánljuk a(z) Dráma, Akció, Thriller, Bűnügyi műfaj kedvelőinek.

Gyors tények

  • Megjelenés: 2012
  • Hossz: 130 perc
  • IMDb értékelés: 5.8/10
  • Műfaj: Dráma, Akció, Thriller, Bűnügyi
  • Rendező: Til Schweiger

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Dráma, Akció, Thriller, Bűnügyi film
  • Sztárokkal: Numan Acar, Gode Benedix, Volker Albers, Loyd Bateman

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Őrangyal (2012) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Őrangyal (2012) 2012-ban került bemutatásra.
A(z) Őrangyal (2012) film műfaja: Dráma, Akció, Thriller, Bűnügyi.
A(z) Őrangyal (2012) rendezője: Til Schweiger.
A(z) Őrangyal (2012) IMDb értékelése: 5.8/10.
A(z) Őrangyal (2012) játékideje 130 perc.
A(z) Őrangyal (2012) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Őrangyal (2012) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Őrangyal (2012) főbb szereplői: Numan Acar, Gode Benedix, Volker Albers.

Ajánló

További 2012-os filmek Összes 2012-os film

Kapcsolódó tartalmak