Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Nőstény gladiátorok (2001) poszter

Nőstény gladiátorok (2001)

The Arena

A gyönyörű Bodicia a rómaiak fogságába esik, és sok hasonló sorsú lánnyal együtt eladják rabszolgának. Dorothlo kegyetlen és kéjsóvár kormányzója nemcsak egyszerű szolgálónak használja őket, de rendszeres orgiáin prostitúcióra kényszeríti a lányokat. Ráadásul a kormányzó szemet vet rá és ágyasává teszi a harcias lányt. A szerelmét elvesztett Bodicia elhatározza, hogy ha az életébe kerül is, de megszökik...

Nőstény gladiátorok - Kaland/Dráma film (2001)

2001 1 óra 32 perc 2.7 46 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Nőstény gladiátorok (2001) egy 2001-ban bemutatott film, Dráma, Akció, Kaland műfajban. Főszereplők: Olga Sutulova, Karen McDougal, Lisa Dergan. IMDb: 2.7/10. Hossz: 92 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Olga Sutulova alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Nőstény gladiátorok (2001)

A(z) Nőstény gladiátorok (2001) (2001) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Akció, Kaland.

Streaming 43 4 hivatalos · 39 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2001
Hossz
1 óra 32 perc
Rendező
Timur Bekmambetov
IMDb értékelés
2.7 / 10
Eredeti cím
The Arena

Kategóriák

2001 IMDb 2.7 Kaland Dráma

Rendező(k)

Ajánló

További 2001-os filmek Összes 2001-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Nőstény gladiátorok (2001) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) 2001-ban került bemutatásra.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) film műfaja: Dráma, Akció, Kaland.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) rendezője: Timur Bekmambetov.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) IMDb értékelése: 2.7/10.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) játékideje 92 perc.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Nőstény gladiátorok (2001) főbb szereplői: Olga Sutulova, Karen McDougal, Lisa Dergan.