Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
No Exit (2022) poszter

No Exit (2022)

No Exit

A "No Exit" egy mélyen gondolatébresztő filmben a személyiség, a szabadság és a társadalmi normák határai kerülnek középpontba. A film egy absztrakt, de érzelmileg gazdag történetet mutat be, amelyben a szereplők egy titokzatos helyen találják magukat, ahol a múlt, a jelen és a jövő összeolvad. A cím szimbolikusan is kifejezi a témát: az emberek nem tudnak kijutni a saját gondolataikból, a múltjukkal és a társadalmi várakozásaikkal. A film feszültséget és gondolatokat idéz fel, miközben a szereplők különböző szempontokból próbálják megérteni egymást. A hangulat feszült, gondolataiban gazdag, és a nézőt a személyes és társadalmi kihívásokra ösztönzi. A film kifejezetten a fiatal, filozófiai és pszichológiai gondolkodó közönségnek szól, aki kíváncsian kutatja a személyiség mélyebb rétegeit és a társadalom hatásait a belső világunkra.

No Exit - Dráma/Misztikus film (2022)

2022 1 óra 36 perc 6.8 43 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) No Exit (2022) egy 2022-ben bemutatott film, Dráma, Misztikus, Thriller műfajban. Főszereplők: Havana Rose Liu, Danny Ramirez, David Rysdahl.

Kritika

Szórakoztató film. Havana Rose Liu alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — No Exit (2022)

A(z) No Exit (2022) (2022) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Misztikus, Thriller.

Streaming 110 3 hivatalos · 107 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2022
Hossz
1 óra 36 perc
Rendező
Damien Power
IMDb értékelés
6.8 / 10
Eredeti cím
No Exit

Kategóriák

2022 Dráma Misztikus

Rendező(k)

Ajánló

További 2022-os filmek Összes 2022-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) No Exit (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) No Exit (2022) 2022-ban került bemutatásra.
A(z) No Exit (2022) film műfaja: Dráma, Misztikus, Thriller.
A(z) No Exit (2022) rendezője: Damien Power.
A(z) No Exit (2022) IMDb értékelése: 6.8/10.
A(z) No Exit (2022) játékideje 96 perc.
A(z) No Exit (2022) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) No Exit (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) No Exit (2022) főbb szereplői: Havana Rose Liu, Danny Ramirez, David Rysdahl.