Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
No Alternative (2018) poszter

No Alternative (2018)

No Alternative

Thomas eltökélt szándéka, hogy – Kurt Cobain öngyilkossága után – beindítja saját alternatív zenekarát. Megszállottsága olyannyira elvakítja, hogy nem veszi észre a húga mentális összeomlását, illetve zenei zsenialitását. Bridget elutasítja testvére, és az egész naplopó generáció zenéjét azáltal, hogy átveszi a gangsta rapper, Bri Da B személyiségét. A felnőtté válásról szóló dráma az 1990-es évek alternatív rock-irányzatáért, a grunge-ért rajongó külvárosi fiatalság világát mutatja be.

No Alternative - Dráma film (2018)

2018 1 óra 44 perc 5.9 31 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) No Alternative (2018) egy 2018-ban bemutatott film, Dráma műfajban. Főszereplők: Kathryn Erbe, Harry Hamlin, Michaela Cavazos. IMDb: 5.9/10. Hossz: 104 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Kathryn Erbe alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — No Alternative (2018)

A(z) No Alternative (2018) (2018) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma.

Streaming 21 11 hivatalos · 10 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2018
Hossz
1 óra 44 perc
Rendező
William Dickerson
IMDb értékelés
5.9 / 10
Eredeti cím
No Alternative

Kategóriák

2018 IMDb 5.9 Dráma

Rendező(k)

Ajánló

További 2018-os filmek Összes 2018-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) No Alternative (2018) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) No Alternative (2018) 2018-ban került bemutatásra.
A(z) No Alternative (2018) film műfaja: Dráma.
A(z) No Alternative (2018) rendezője: William Dickerson.
A(z) No Alternative (2018) IMDb értékelése: 5.9/10.
A(z) No Alternative (2018) játékideje 104 perc.
A(z) No Alternative (2018) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) No Alternative (2018) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) No Alternative (2018) főbb szereplői: Kathryn Erbe, Harry Hamlin, Michaela Cavazos.