Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Mojave (2016) poszter

Mojave (2016)

Mojave

Mojave - Akció/Kaland film (2016)

2016 1 óra 33 perc 5.0 16 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Streaming 7 0 hivatalos · 7 felhasználói

Röviden

Megjelenés
2016
Hossz
1 óra 33 perc
Rendező
William Monahan
IMDb értékelés
5.0 / 10
Eredeti cím
Mojave

Kategóriák

2016 IMDb 5 Akció Kaland

Rendező(k)

Hasonló Akció filmek

Ajánló

További 2016-os filmek Összes 2016-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Mojave (2016) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Mojave (2016) 2016-ban került bemutatásra.
A(z) Mojave (2016) film műfaja: Akció, Kaland, Bűnügyi.
A(z) Mojave (2016) rendezője: William Monahan.
A(z) Mojave (2016) IMDb értékelése: 5.0/10.
A(z) Mojave (2016) játékideje 93 perc.
A(z) Mojave (2016) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Mojave (2016) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Mojave (2016) főbb szereplői: Oscar Isaac, Mark Wahlberg, Anna Margaret Hollyman.