Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Mohawk (2017) poszter

Mohawk (2017)

Mohawk

A Brit-amerikai háború vége felé egy mohikán nő és két szeretője egy szakasz amerikai katonával kerül szembe. Az erőszak erőszakot szül, az pedig véres bosszúhadjáratba torkollik. Erőszakos és véres film, amely néhány tekintetben szakít a "klasszikus" revenge filmek vonalával és több hangsúlyt fektet a "rosszak" oldalára, ezen karaktereket mutatja be inkább.

Mohawk - Akció/Dráma film (2017)

2017 1 óra 31 perc 4.3 47 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Mohawk (2017) egy 2017-ban bemutatott film, Dráma, Akció, Történelmi műfajban. Főszereplők: Eamon Farren, Justin Rain, Kaniehtiio Horn. IMDb: 4.3/10. Hossz: 91 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Eamon Farren alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Mohawk (2017)

A(z) Mohawk (2017) (2017) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Akció, Történelmi.

Streaming 20 18 hivatalos · 2 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2017
Hossz
1 óra 31 perc
Rendező
Ted Geoghegan
IMDb értékelés
4.3 / 10
Eredeti cím
Mohawk

Kategóriák

2017 IMDb 4.3 Akció Dráma

Rendező(k)

Ajánló

További 2017-os filmek Összes 2017-os film

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Mohawk (2017) megtekinthető az M4 platformon magyar nyelven. Keress rá a filmre és válassz a rendelkezésre álló linkek közül.
A(z) Mohawk (2017) 2017-ban került bemutatásra.
A(z) Mohawk (2017) műfaja: Dráma, Akció, Történelmi.
A(z) Mohawk (2017) rendezője: Ted Geoghegan.
A(z) Mohawk (2017) IMDb értékelése: 4.3/10.