Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Medal of Victory (2016) poszter

Medal of Victory (2016)

Medal of Victory

A *Medal of Victory* (2016) egy érzelmileg mély, gondolatokat keltő film, amely a háború utáni élet súlyát és a személyes veszteségek hatását vizsgálja. A történet egy tengeri harcos sorsával foglalkozik, aki a háború után próbálja összerakni a szétzúzott életét. A film szomorú, de erőteljes hangulatával kifejezi a háborús szenvedélyek maradványainak és a túlélők belső küzdelmének témáját. A színpadi események mellett a szereplők belső világa is központi szerepet játszik, így a nézők a karakterek szorongását és reményét érezhetik. A film különösen azoknak szól, akik a háború súlyát érezték, vagy a személyes veszteségek hatására keresnek megértést. A történet érzelmileg gazdag, a szereplők fejlődése pedig mélyen ható, amely a nézők szívét is megfogja.

Medal of Victory - Akció/Kaland film (2016)

2016 1 óra 29 perc 4.2 42 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Medal of Victory (2016) egy 2016-ban bemutatott film, Akció, Kaland, Vígjáték műfajban. Főszereplők: Richard Riehle, Cliff Chamberlain. IMDb: 4.2/10. Hossz: 89 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Richard Riehle alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Medal of Victory (2016)

A(z) Medal of Victory (2016) (2016) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Kaland, Vígjáték.

Streaming 9 8 hivatalos · 1 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2016
Hossz
1 óra 29 perc
Rendező
Joshua Moise
IMDb értékelés
4.2 / 10
Eredeti cím
Medal of Victory

Kategóriák

2016 IMDb 4.2 Akció Kaland

Rendező(k)

Hasonló Akció filmek

Ajánló

További 2016-os filmek Összes 2016-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Medal of Victory (2016) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Medal of Victory (2016) 2016-ban került bemutatásra.
A(z) Medal of Victory (2016) film műfaja: Akció, Kaland, Vígjáték.
A(z) Medal of Victory (2016) rendezője: Joshua Moise.
A(z) Medal of Victory (2016) IMDb értékelése: 4.2/10.
A(z) Medal of Victory (2016) játékideje 89 perc.
A(z) Medal of Victory (2016) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Medal of Victory (2016) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Medal of Victory (2016) főbb szereplői: Richard Riehle, Cliff Chamberlain.