Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Mayday (2021) poszter

Mayday (2021)

Mayday

Anát egy különös és rejtett helyre viszik, ahol több hozzá hasonló lánnyal sikerül megismerkednie. Bár a közösségben hamar barátokra tesz szert, a lány folyamatosan szembesül azzal, hogy belőle sosem lesz az a gyilkos, akiknek szánják.

Mayday - Dráma/Fantasy film (2021)

2021 1 óra 40 perc 4.7 47 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Mayday (2021) egy 2021-ben bemutatott film, Dráma, Misztikus, Fantasy műfajban. Főszereplők: Mia Goth, Grace Van Patten, Soko. IMDb: 4.7/10. Hossz: 100 perc.

Részletes leírás

A(z) Mayday (2021) egy 2021-es Dráma, Misztikus, Fantasy film. Karen Cinorre rendezésében. IMDb: 4.7/10. Főszereplők: Mia Goth, Grace Van Patten, Soko.

Kritika

Szórakoztató film. Mia Goth alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Mayday (2021)

A(z) Mayday (2021) (2021) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Misztikus, Fantasy.

Streaming 25 23 hivatalos · 2 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2021
Hossz
1 óra 40 perc
Rendező
Karen Cinorre
IMDb értékelés
4.7 / 10
Eredeti cím
Mayday

Kategóriák

2021 IMDb 4.7 Dráma Fantasy

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Ajánljuk a(z) Dráma, Misztikus, Fantasy műfaj kedvelőinek.

Gyors tények

  • Megjelenés: 2021
  • Hossz: 100 perc
  • IMDb értékelés: 4.7/10
  • Műfaj: Dráma, Misztikus, Fantasy
  • Rendező: Karen Cinorre

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Dráma, Misztikus, Fantasy film
  • Sztárokkal: Mia Goth, Grace Van Patten, Soko

Ajánló

További 2021-os filmek Összes 2021-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Mayday (2021) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Mayday (2021) 2021-ban került bemutatásra.
A(z) Mayday (2021) film műfaja: Dráma, Misztikus, Fantasy.
A(z) Mayday (2021) rendezője: Karen Cinorre.
A(z) Mayday (2021) IMDb értékelése: 4.7/10.
A(z) Mayday (2021) játékideje 100 perc.
A(z) Mayday (2021) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Mayday (2021) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Mayday (2021) főbb szereplői: Mia Goth, Grace Van Patten, Soko.