Ugrás a tartalomhoz
Lopott boldogság (1962) poszter

Lopott boldogság (1962)

Lopott boldogság

A „Lopott boldogság” egy izgalmas, érdekes és néha szomorú történet, amely a 1960-as években készült, és a középiskolás kor szellemiségét tükrözi. A film a fiatalok életét és a körülöttük lévő világ kapcsolatát vizsgálja, ahol a boldogság nem mindig jön természetes úton, hanem csalás, kihívások és személyes növekedés által. A hangulat feszült, de a szereplők érzelmei és a történet alakulása a nézőt a történethez köti. A film a fiatalok számára szól, akik keresnek értelmet a világban, és megérteni akarják, hogyan lehet boldogságot megszerezni, még ha nem is azon a módon, amit elsőként gondolnak. A történet érdekes szereplőkkel, színes jelenetekkel és gondolatokkal teli, amelyek a nézőt a történetbe és a szereplők világába vezetik.

Lopott boldogság film (1962)

1962 1 óra 39 perc Magyar szinkron 8.0 46 megtekintés

Streaming 2 0 hivatalos · 2 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A „Lopott boldogság” egy izgalmas, érdekes és néha szomorú történet, amely a 1960-as években készült, és a középiskolás kor szellemiségét tükrözi. A film a fiatalok életét és a körülöttük lévő világ k...

Kritika

Szórakoztató film. Tibor Molnár alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Röviden

Megjelenés
1962
Hossz
1 óra 39 perc
Rendező
László Nádasy
Értékelés
8.0 / 10
Eredeti cím
Lopott boldogság

Rendező(k)

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Lopott boldogság (1962) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Lopott boldogság (1962) 1962-ban került bemutatásra.
A(z) Lopott boldogság (1962) rendezője: László Nádasy.
A(z) Lopott boldogság (1962) IMDb értékelése: 8.0/10.
A(z) Lopott boldogság (1962) játékideje 99 perc.
A(z) Lopott boldogság (1962) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Lopott boldogság (1962) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Lopott boldogság (1962) főbb szereplői: Tibor Molnár, Irén Psota, Éva Vass.
Igen! A(z) Lopott boldogság (1962) az IMDb-n 8.0/10 értékelést kapott, ami kiváló fogadtatást jelez a nézők körében.

Ajánló

Most nem találtunk hasonló filmeket.

További 1962-os filmek Összes 1962-os film