Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Lady Usher (2021) poszter

Lady Usher (2021)

Lady Usher

A *Lady Usher* egy izgalmas, filozófiai szintű dráma, amely a határátmeneteket és az emberi viszonyokat tárja fel mélyen, érdekes szereplőkkel és színes jelenetekkel. A film egy olyan világot mutat be, ahol a szerelem, a hatalom és a szabadság szorosan kapcsolódik egymáshoz, és ahol a választások és a következmények mindig megválaszolatlanok. A hangulat sötét, gondolataiban tisztázatlan, de mindig érdeklődést keltő. A film a közéleti és személyes konfliktusok színén játszik, és a nézőt készteti arra, hogy gondolkodjon a hatalom és az igazság közötti egyensúlyról. A célközönség széles körű, különösen azoknak, akik szeretik a mélyen gondolkodtató, személyes kapcsolatokat és a személyes választások mögött rejlő szabadság kérdéseit.

Lady Usher - Thriller film (2021)

2021 1 óra 40 perc 6.4 35 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Lady Usher (2021) egy 2021-ben bemutatott film, Thriller műfajban. Főszereplők: Theresa Santiago, Billie D. Merritt, John Tupy.

Kritika

Szórakoztató film. Theresa Santiago alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Lady Usher (2021)

A(z) Lady Usher (2021) (2021) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller.

Streaming 6 5 hivatalos · 1 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2021
Hossz
1 óra 40 perc
Rendező
George Adams
IMDb értékelés
6.4 / 10
Eredeti cím
Lady Usher

Kategóriák

2021 Thriller

Rendező(k)

Ajánló

További 2021-os filmek Összes 2021-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Lady Usher (2021) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Lady Usher (2021) 2021-ban került bemutatásra.
A(z) Lady Usher (2021) film műfaja: Thriller.
A(z) Lady Usher (2021) rendezője: George Adams.
A(z) Lady Usher (2021) IMDb értékelése: 6.4/10.
A(z) Lady Usher (2021) játékideje 100 perc.
A(z) Lady Usher (2021) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Lady Usher (2021) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Lady Usher (2021) főbb szereplői: Theresa Santiago, Billie D. Merritt, John Tupy.