Ugrás a tartalomhoz
Kékszakáll (1972) poszter

Kékszakáll (1972)

Bluebeard

Az I. világháború során pilótaként érdemeket szerzett Kurt von Sepper báró környezetében hihetetlenül népszerű. Birtokok, gyárak és egy impozáns vár tulajdonosaként szinte tapadnak rá a szebbnél szebb nők. A szép nők iránt nagyon vonzódó arisztokrata kihasználva ezeket a kiváltságokat heves udvarlással jelentős sikereket ér el. Sikereihez az is hozzájárul, hogy vezetője az NSADP körül szerveződő fegyveres csoportnak is, ami teljhatalmat biztosít számára. Környezetében egyfajta nimbusz övezi. Gazdag, szívtipró és politikailag hatalmas és kikezdhetetlen. Ezen körülmények miatt aztán senkinek sem tűnik fel, hogy a környezetében feltűnő nők mindegyike rövidebb hosszabb idő után eltűnik. Az első feleségét "vadászbaleset" éri, a többi pedig gyakran ismeretlen helyretávozik. A nőket ezek ellenére vonzza a sármos férfi pénze és hatalma. A konfliktusok oka és forrása a hölgyek szexuális kielégületlensége. Hősünk ugyanis képtelen a magához édesgetett nők kielégítésére.

Kékszakáll (1972) - Dráma, Thriller, Bűnügyi film (1972)

1972 2 óra 5 perc Magyar felirat 5.5 55 megtekintés

Streaming 9 0 hivatalos · 9 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) Kékszakáll (1972) (1972) egy 1972-ban bemutatott film, Dráma, Thriller, Bűnügyi műfajban. Főszereplők: Virna Lisi, Richard Burton, Raquel Welch. IMDb: 5.5/10. Hossz: 125 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Virna Lisi alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Kékszakáll (1972)

A(z) Kékszakáll (1972) (1972) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Thriller, Bűnügyi.

Röviden

Megjelenés
1972
Hossz
2 óra 5 perc
Rendező
Edward Dmytryk
Értékelés
5.5 / 10
Eredeti cím
Bluebeard

Kategóriák

1972 IMDb 5.5 Dráma Thriller

Rendező(k)

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Kékszakáll (1972) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Kékszakáll (1972) 1972-ban került bemutatásra.
A(z) Kékszakáll (1972) film műfaja: Dráma, Thriller, Bűnügyi.
A(z) Kékszakáll (1972) rendezője: Edward Dmytryk.
A(z) Kékszakáll (1972) IMDb értékelése: 5.5/10.
A(z) Kékszakáll (1972) játékideje 125 perc.
A(z) Kékszakáll (1972) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Kékszakáll (1972) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Kékszakáll (1972) főbb szereplői: Virna Lisi, Richard Burton, Raquel Welch.

Ajánló

További 1972-os filmek Összes 1972-os film