Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Karácsonyi fényben (2019) poszter

Karácsonyi fényben (2019)

The Christmas Temp

Egy munkanélküli művész felfedez egy különleges karácsonyi munkaügynökséget, amely néhány ünnepi munkával látja el őt. Azonban alkotói válságba kerül, miközben próbál egyensúlyozni az ünnepi előkészületek és az ügynökség HR menedzsere iránti érzései között.

Karácsonyi fényben - Vígjáték/Romantikus film (2019)

2019 1 óra 27 perc Magyar szinkron 5.5 63 megtekintés

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

Egy munkanélküli művész felfedez egy különleges karácsonyi munkaügynökséget, amely néhány ünnepi munkával látja el őt. Azonban alkotói válságba kerül, miközben próbál egyensúlyozni az ünnepi előkészül...

Kritika

Szórakoztató film. Robin Dunne alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Karácsonyi fényben (2019)

A(z) Karácsonyi fényben (2019) (2019) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Romantikus.

Streaming 7 1 hivatalos · 6 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2019
Hossz
1 óra 27 perc
Rendező
Bill Corcoran
Értékelés
5.5 / 10
Eredeti cím
The Christmas Temp

Kategóriák

2019 IMDb 5.5 Vígjáték Romantikus

Rendező(k)

Ajánló

További 2019-os filmek Összes 2019-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Karácsonyi fényben (2019) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető — az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap Hol nézhető? blokkja mutatja.
A(z) Karácsonyi fényben (2019) 2019-ban került bemutatásra.
A(z) Karácsonyi fényben (2019) műfaja: Vígjáték, Romantikus.
A(z) Karácsonyi fényben (2019) rendezője: Bill Corcoran.
A(z) Karácsonyi fényben (2019) IMDb értékelése: 5.5/10.