Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Immanence (2022) poszter

Immanence (2022)

Immanence

„Immanence” egy mélyen filozófiai, személyes és érzelmileg elnyűző film, amely a létezés, a tudat és a valóság határán játszik. A történet egy személy belső utazását mutatja be, amint próbálja megérteni a világ és önmagának a kapcsolatát. A film lassan, de határozottan halad, és a nézőt egy olyan utakra vezeti, amely a megértés, a szabad akarata és a létezés mélyebb értelmezéséhez vezet. A hangulat állandóan változik, a szereplők szituációi és érzéseik különféle szinteken játszanak, miközben a nézőt egy olyan világba viszi, ahol a valóság nem mindig olyan, amilyennek tűnik. A film kifejezetten azoknak szól, akik keresnek a létezés mélyebb jelentését, és akik kíváncsiak a tudat és a világ kapcsolatára. A színpadi események nem a fókusz, hanem a belső folyamatok, a gondolatok és az érzelmek alakítják a történetet. A nézőt nem csupán a történet foglalkoztatja, hanem a gondolatok, amelyek az életünket is meghatározzák.

Immanence - Horror/Misztikus film (2022)

2022 1 óra 32 perc 3.6 36 megtekintés

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

„Immanence” egy mélyen filozófiai, személyes és érzelmileg elnyűző film, amely a létezés, a tudat és a valóság határán játszik. A történet egy személy belső utazását mutatja be, amint próbálja megérte...

Kritika

Szórakoztató film. Michael Beach alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Immanence (2022)

A(z) Immanence (2022) (2022) hivatalos előzetese. Műfaj: Misztikus, Thriller, Horror.

Streaming 14 13 hivatalos · 1 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2022
Hossz
1 óra 32 perc
Rendező
Kerry Bellessa
Értékelés
3.6 / 10
Eredeti cím
Immanence

Kategóriák

2022 IMDb 3.6 Horror Misztikus

Rendező(k)

Ajánló

További 2022-os filmek Összes 2022-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Immanence (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Immanence (2022) 2022-ban került bemutatásra.
A(z) Immanence (2022) film műfaja: Misztikus, Thriller, Horror.
A(z) Immanence (2022) rendezője: Kerry Bellessa.
A(z) Immanence (2022) IMDb értékelése: 3.6/10.
A(z) Immanence (2022) játékideje 92 perc.
A(z) Immanence (2022) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Immanence (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Immanence (2022) főbb szereplői: Michael Beach, Jamie McShane, Eugene Byrd.