Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Horror történetek (2012) poszter

Horror történetek (2012)

Moo-seo-woon I-ya-gi

Hat rendező, négy története kapott helyet a Dél-Korából érkező antológiában. Lesz itt zombi és sorozatgyilkos is. Csak, hogy ne unatkozzunk. A film alaptörténetét egy sorozatgyilkos adja aki elrabol egy fiatal középiskolás lányt. A lány a túlélése érdekében a legfélelmetesebb történeteket meséli el neki amiket csak valaha hallott.

Horror történetek - Horror film (2012)

2012 1 óra 48 perc 5.7 31 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Horror történetek (2012) egy 2012-ban bemutatott film, Horror műfajban. Főszereplők: Soo-bin Bae, Jung Won Cha, Yoon-young Choi. IMDb: 5.7/10. Hossz: 108 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Soo-bin Bae alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Horror történetek (2012)

A(z) Horror történetek (2012) (2012) hivatalos előzetese. Műfaj: Horror.

Streaming 6 5 hivatalos · 1 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2012
Hossz
1 óra 48 perc
Rendező
Beom-sik Jeong, Ji-Yeong Hong, Gok Kim
IMDb értékelés
5.7 / 10
Eredeti cím
Moo-seo-woon I-ya-gi

Kategóriák

2012 IMDb 5.7 Horror

Rendező(k)

Ajánló

További 2012-os filmek Összes 2012-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Horror történetek (2012) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Horror történetek (2012) 2012-ban került bemutatásra.
A(z) Horror történetek (2012) film műfaja: Horror.
A(z) Horror történetek (2012) rendezője: Ji-Yeong Hong, Beom-sik Jeong, Gok Kim.
A(z) Horror történetek (2012) IMDb értékelése: 5.7/10.
A(z) Horror történetek (2012) játékideje 108 perc.
A(z) Horror történetek (2012) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Horror történetek (2012) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Horror történetek (2012) főbb szereplői: Soo-bin Bae, Jung Won Cha, Yoon-young Choi.