Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Homokóra (1997) poszter

Homokóra (1997)

Hourglass

Homokóra - Akció/Bűnügyi film (1997)

1997 1 óra 27 perc 4.9 8 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Trailer — Homokóra (1997)

A(z) Homokóra (1997) (1997) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Akció, Bűnügyi.

Streaming 16 0 hivatalos · 16 felhasználói

Röviden

Megjelenés
1997
Hossz
1 óra 27 perc
Rendező
C. Thomas Howell
IMDb értékelés
4.9 / 10
Eredeti cím
Hourglass

Kategóriák

1997 IMDb 4.9 Akció Bűnügyi

Rendező(k)

Ajánló

További 1997-os filmek Összes 1997-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Homokóra (1997) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Homokóra (1997) 1997-ban került bemutatásra.
A(z) Homokóra (1997) film műfaja: Dráma, Akció, Bűnügyi.
A(z) Homokóra (1997) rendezője: C. Thomas Howell.
A(z) Homokóra (1997) IMDb értékelése: 4.9/10.
A(z) Homokóra (1997) játékideje 87 perc.
A(z) Homokóra (1997) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Homokóra (1997) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Homokóra (1997) főbb szereplői: Anthony Clark, C. Thomas Howell, Sofia Shinas.