Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Gyilkos áldás (2004) poszter

Gyilkos áldás (2004)

Blessed

Samanta és férje hiába szeretnének gyermeket, nem érkezik az áldás. Ezért elhatározzák, hogy igénybe veszik egy ismert klinika támogatását, ahol hozzásegítik ahhoz, hogy teherbe essen. Ám a kívánt terhesség nem kívánt következményekkel jár. Az ikerterhesség egyik bébijéről már a terhesség alatt furcsa információk derülnek ki.

Gyilkos áldás - Dráma/Horror film (2004)

2004 1 óra 38 perc 4.2 42 megtekintés

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Gyilkos áldás (2004) egy 2004-ban bemutatott film, Dráma, Thriller, Horror műfajban. Főszereplők: Heather Graham, Fionnula Flanagan, James Purefoy. IMDb: 4.2/10. Hossz: 98 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Heather Graham alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Gyilkos áldás (2004)

A(z) Gyilkos áldás (2004) (2004) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Thriller, Horror.

Streaming 6 6 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2004
Hossz
1 óra 38 perc
Rendező
Simon Fellows
Értékelés
4.2 / 10
Eredeti cím
Blessed

Kategóriák

2004 IMDb 4.2 Dráma Horror

Rendező(k)

Ajánló

További 2004-os filmek Összes 2004-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Gyilkos áldás (2004) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Gyilkos áldás (2004) 2004-ban került bemutatásra.
A(z) Gyilkos áldás (2004) film műfaja: Dráma, Thriller, Horror.
A(z) Gyilkos áldás (2004) rendezője: Simon Fellows.
A(z) Gyilkos áldás (2004) IMDb értékelése: 4.2/10.
A(z) Gyilkos áldás (2004) játékideje 98 perc.
A(z) Gyilkos áldás (2004) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Gyilkos áldás (2004) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Gyilkos áldás (2004) főbb szereplői: Heather Graham, Fionnula Flanagan, James Purefoy.