Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Gosa (2008) poszter

Gosa (2008)

Death Bell

Madeline nem volt nagy színésznő, az évek során több ráncot szerzett, mint nagy szerepet. Helen, Madeline barátnője volt mindaddig, míg vőlegénye át nem pártolt Madeline-hoz. Helen bánatában megduplázta súlyát. Filmünk harmadik főszereplője Ernest, aki egy jónevű plasztikai sebész. A két barátnő az évek során mindent megosztottak egymással: barátságot, irigységet, féltékenységet, gyűlöletet és most Ernestet is! Ők hárman osztoznak a legnagyobb titkon, amely örökre megváltoztatja életüket és halálukat.

Gosa - Horror/Thriller film (2008)

2008 1 óra 28 perc 5.7 35 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Gosa (2008) egy 2008-ban bemutatott film, Thriller, Horror műfajban. Főszereplők: In-sook Choi, Da-Geon, Eun-jeong Ham. IMDb: 5.7/10. Hossz: 88 perc.

Kritika

Szórakoztató film. In-sook Choi alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Gosa (2008)

A(z) Gosa (2008) (2008) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller, Horror.

Streaming 4 4 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2008
Hossz
1 óra 28 perc
Rendező
Hong-Seung Yoon
IMDb értékelés
5.7 / 10
Eredeti cím
Death Bell

Kategóriák

2008 IMDb 5.7 Horror Thriller

Rendező(k)

Ajánló

További 2008-os filmek Összes 2008-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Gosa (2008) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Gosa (2008) 2008-ban került bemutatásra.
A(z) Gosa (2008) film műfaja: Thriller, Horror.
A(z) Gosa (2008) rendezője: Hong-Seung Yoon.
A(z) Gosa (2008) IMDb értékelése: 5.7/10.
A(z) Gosa (2008) játékideje 88 perc.
A(z) Gosa (2008) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Gosa (2008) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Gosa (2008) főbb szereplői: In-sook Choi, Da-Geon, Eun-jeong Ham.