Ugrás a tartalomhoz
Fráter Loránd (1942) poszter

Fráter Loránd (1942)

Fráter Loránd

A „Fráter Loránd” (1942) egy mélyen emberi érzelmeket kibontakoztató, hosszú évek alatt kialakult kapcsolatokat ábrázoló film. A történet egy kisvárosi színhelyen játszik, ahol a főszereplő, egy idősebb, de még mindig életre szóló ember, a közösség tagja, aki életében többet tett, mint amit a környezete elvár tőle. A film a személyiség fejlődésének, a belső küzdelemnek és a közösség belső dinamikájának a vizsgálatára szakosodott. A hangulat mély, gondolatossággal teli, a szereplők szorongása, reménye és a közösségi kötelék szorossága jellemezzi a történetet. A célközönség azokat a nézőket tartja foglalkoztatva, akik érdekeltek a személyes fejlődés, a közösségi kapcsolatok és a belső küzdelem témáiban. A film nem csak egy történetet mesél, hanem az életben való megélés módját is kérdezi.

Fráter Loránd - Dráma film (1942)

1942 1 perc Magyar szinkron 58 megtekintés

Streaming 1 0 hivatalos · 1 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) Fráter Loránd (1942) egy 1942-ban bemutatott film, Dráma műfajban. Főszereplők: Antal Páger, Bea Goll, Gerö Mály. Hossz: 1 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Antal Páger alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Röviden

Megjelenés
1942
Hossz
1 perc
Rendező
László Kalmár
Eredeti cím
Fráter Loránd

Kategóriák

1942 Dráma

Rendező(k)

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Fráter Loránd (1942) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Fráter Loránd (1942) 1942-ban került bemutatásra.
A(z) Fráter Loránd (1942) film műfaja: Dráma.
A(z) Fráter Loránd (1942) rendezője: László Kalmár.
A(z) Fráter Loránd (1942) játékideje 1 perc.
A(z) Fráter Loránd (1942) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Fráter Loránd (1942) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Fráter Loránd (1942) főbb szereplői: Antal Páger, Bea Goll, Gerö Mály.

Ajánló

További 1942-os filmek Összes 1942-os film