Ugrás a tartalomhoz
Epeios akció (1962) poszter

Epeios akció (1962)

Epeios akció

A „Epeios akció” egy izgalmas, színes társasjáték-szerű film, amely a 1960-as évek egyik legismertebb kockázati játékán, a *Epeios* alapján készült. A film egy olyan világot mutat be, ahol a játékosok különböző szerepekben vesznek részt egy nagyobb cél elérésében. A történet egyfajta kalandos, stratégiai utazás, amelyben a résztvevők egyre nehezebb feladatokat oldanak meg, miközben a kockázat és a megoldások között kerülnek egyensúlyt. A hangulat feszült, de mégis izgalmas, ahol a szereplők együttműködése és a kreativitásuk a siker kulcsa. A célközönség főként a fiatalok, de a film különösen vonzza a szerelmeseket, a kreatív gondolkodókat és azokat, akik szeretik a logikai és stratégiai játékokat. A film egyedi stílusa és a színes jelenetek meghívják a nézőt, hogy részt vegyen egy olyan világban, ahol a gondolkodás és a szerencse együtt játszanak.

Epeios akció - Dráma film (1962)

1962 Magyar szinkron 50 megtekintés

Streaming 5 0 hivatalos · 5 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) Epeios akció (1962) egy 1962-ban bemutatott film, Dráma műfajban. Főszereplők: László Márkus, Ferenc Bessenyei, György Kálmán.

Kritika

Szórakoztató film. László Márkus alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Epeios akció (1962)

A(z) Epeios akció (1962) (1962) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma.

Röviden

Megjelenés
1962
Rendező
Éva Zsurzs
Eredeti cím
Epeios akció

Kategóriák

1962 Dráma

Rendező(k)

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Epeios akció (1962) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Epeios akció (1962) 1962-ban került bemutatásra.
A(z) Epeios akció (1962) film műfaja: Dráma.
A(z) Epeios akció (1962) rendezője: Éva Zsurzs.
A(z) Epeios akció (1962) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Epeios akció (1962) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Epeios akció (1962) főbb szereplői: László Márkus, Ferenc Bessenyei, György Kálmán.

Ajánló

További 1962-os filmek Összes 1962-os film

Kapcsolódó tartalmak