Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Egy sorozatgyilkos nyara (1999) poszter

Egy sorozatgyilkos nyara (1999)

Summer of Sam

1977 hosszú, forró nyarán New York bevándorlók lakta külvárosainak lakóit egy eszelős gyilkos tartja rettegésben. A 44-es pisztolyt használó tettes előszeretettel csap le magányos, fiatal lányokra, vagy az autóban önfeledten csókolózó párokra. Mindeközben Bronx olasz negyedében telnek a mindennapok, de a gyilkosságok árnyékában minden megváltozik. Lassan a környékbelieken is úrrá lesz az őrület, s mialatt a rendőrség után már a maffia is az elmeháborodottat hajszolja, a régi cimborák lassan egymásban is tömeggyilkost látnak és megkezdődik a boszorkányüldözés.

Egy sorozatgyilkos nyara - Bűnügyi/Dráma film (1999)

1999 2 óra 22 perc 6.6 46 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) egy 1999-ban bemutatott film, Dráma, Thriller, Romantikus, Bűnügyi műfajban. Főszereplők: John Leguizamo, Jennifer Esposito, Mira Sorvino. IMDb: 6.6/10. Hossz: 142...

Kritika

Szórakoztató film. John Leguizamo alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Egy sorozatgyilkos nyara (1999)

A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) (1999) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Thriller, Romantikus.

Streaming 20 7 hivatalos · 13 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
1999
Hossz
2 óra 22 perc
Rendező
Spike Lee
IMDb értékelés
6.6 / 10
Eredeti cím
Summer of Sam

Kategóriák

1999 IMDb 6.6 Bűnügyi Dráma

Rendező(k)

Ajánló

További 1999-os filmek Összes 1999-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) megtekinthető az M4 platformon magyar nyelven. Keress rá a filmre és válassz a rendelkezésre álló linkek közül.
A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) 1999-ban került bemutatásra.
A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) műfaja: Dráma, Thriller, Romantikus, Bűnügyi.
A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) rendezője: Spike Lee.
A(z) Egy sorozatgyilkos nyara (1999) IMDb értékelése: 6.6/10.