Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Danika (2006) poszter

Danika (2006)

Danika

Danika(Marisa Tomei) végső kétségbeesésében pszichológushoz fordul.Látomások, víziók gyötrik. Bár minden jel arra utal hogy szép lassan megőrül, érzi, hogy valami nagyon nincs rendben a családja körül...

Danika - Dráma/Horror film (2006)

2006 1 óra 19 perc 5.6 46 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Danika (2006) egy 2006-ban bemutatott film, Dráma, Misztikus, Thriller, Horror műfajban. Főszereplők: Marisa Tomei, Hannah Marks, Guy Camilleri. IMDb: 5.6/10. Hossz: 79 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Marisa Tomei alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Danika (2006)

A(z) Danika (2006) (2006) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Misztikus, Thriller.

Streaming 15 13 hivatalos · 2 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2006
Hossz
1 óra 19 perc
Rendező
Ariel Vromen
IMDb értékelés
5.6 / 10
Eredeti cím
Danika

Kategóriák

2006 IMDb 5.6 Dráma Horror

Rendező(k)

Ajánló

További 2006-os filmek Összes 2006-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Danika (2006) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Danika (2006) 2006-ban került bemutatásra.
A(z) Danika (2006) film műfaja: Dráma, Misztikus, Thriller, Horror.
A(z) Danika (2006) rendezője: Ariel Vromen.
A(z) Danika (2006) IMDb értékelése: 5.6/10.
A(z) Danika (2006) játékideje 79 perc.
A(z) Danika (2006) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Danika (2006) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Danika (2006) főbb szereplői: Marisa Tomei, Hannah Marks, Guy Camilleri.