Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Crawl or Die (2014) poszter

Crawl or Die (2014)

Crawl or Die

A "Crawl or Die" egy izgalmas, érzelmileg telt film, amely a túlélés és a harc közötti határt szétlökve kíséri a nézőt egy szörnyű, de valóságos katasztrófában. A történet egy sűrű, nyirkos, és szinte lélegzetvételre szorító világban játszik, ahol a kihívás nem csupán fizikai, hanem lelki is. A film fő témája a túlélés akarata, a személyes erő és a kihívásokkal való küzdelem. A hangulat feszült, reménytelen, de egyben határozott, amely a nézőt a történet iránti érdeklődésére serkenti. A célközönség a filmet olyanoknak ajánlja, akik szeretik a katasztrófákat, a kihívásokat és az emberek erősségét. A "Crawl or Die" egy olyan alkotás, amely a szorongás és a harc közötti egyensúlyt keresi, miközben a nézőt egy olyan világba sodortja, ahol minden lépés számít.

Crawl or Die - Horror/Sci-Fi film (2014)

2014 1 óra 30 perc 4.2 37 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Crawl or Die (2014) egy 2014-ban bemutatott film, Thriller, Horror, Sci-Fi műfajban. Főszereplők: Nicole Alonso, Torey Byrne, Tommy Ball. IMDb: 4.2/10. Hossz: 90 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Nicole Alonso alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Crawl or Die (2014)

A(z) Crawl or Die (2014) (2014) hivatalos előzetese. Műfaj: Thriller, Horror, Sci-Fi.

Streaming 11 9 hivatalos · 2 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2014
Hossz
1 óra 30 perc
Rendező
Oklahoma Ward
IMDb értékelés
4.2 / 10
Eredeti cím
Crawl or Die

Kategóriák

2014 IMDb 4.2 Horror Sci-Fi

Rendező(k)

Ajánló

További 2014-os filmek Összes 2014-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Crawl or Die (2014) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Crawl or Die (2014) 2014-ban került bemutatásra.
A(z) Crawl or Die (2014) film műfaja: Thriller, Horror, Sci-Fi.
A(z) Crawl or Die (2014) rendezője: Oklahoma Ward.
A(z) Crawl or Die (2014) IMDb értékelése: 4.2/10.
A(z) Crawl or Die (2014) játékideje 90 perc.
A(z) Crawl or Die (2014) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Crawl or Die (2014) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Crawl or Die (2014) főbb szereplői: Nicole Alonso, Torey Byrne, Tommy Ball.