Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Constantine a kereszten (1961) poszter

Constantine a kereszten (1961)

Constantine and the Cross

Fikciós történelmi film a késő római császárról Constantine-ról, és a hatalomra kerüléséről. Édesapja Rómába küldi, hogy ott bizonyítsa rátermettségét és, hogy elvegye Fausta-t, a szerelmét. Az utazás alatt azonban fegyveresek rontanak rá, és hű barátjára, Hadrian-ra, és néhány kereszténynek köszönhetik csak, hogy életben maradnak. Ám Rómába érve Constantine rögtön szembesül azzal, hogy milyen kegyetlen módon számolnak le az új vallás követőivel...

Constantine a kereszten - Kaland/Dráma film (1961)

1961 2 óra 5.8 45 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

Fikciós történelmi film a késő római császárról Constantine-ról, és a hatalomra kerüléséről. Édesapja Rómába küldi, hogy ott bizonyítsa rátermettségét és, hogy elvegye Fausta-t, a szerelmét. Az utazás...

Kritika

Szórakoztató film. Massimo Serato alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Streaming 1 0 hivatalos · 1 felhasználói

Röviden

Megjelenés
1961
Hossz
2 óra 0 perc
Rendező
Irving Rapper, Lionello De Felice
IMDb értékelés
5.8 / 10
Eredeti cím
Constantine and the Cross

Kategóriák

1961 IMDb 5.8 Kaland Dráma

Ajánló

További 1961-os filmek Összes 1961-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Constantine a kereszten (1961) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Constantine a kereszten (1961) 1961-ban került bemutatásra.
A(z) Constantine a kereszten (1961) film műfaja: Dráma, Kaland, Történelmi.
A(z) Constantine a kereszten (1961) rendezője: Lionello De Felice, Irving Rapper.
A(z) Constantine a kereszten (1961) IMDb értékelése: 5.8/10.
A(z) Constantine a kereszten (1961) játékideje 120 perc.
A(z) Constantine a kereszten (1961) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Constantine a kereszten (1961) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Constantine a kereszten (1961) főbb szereplői: Massimo Serato, Cornel Wilde, Belinda Lee.