Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Combustión (2013) poszter

Combustión (2013)

Combustion

A *Combustion* (2013) egy mélyen gondolkodtató, személyes és érzelmileg törzsvágányú film, amely a közéleti és személyes konfliktusok határát járja. A film fő témája az emberi kapcsolatok, a hitelesség és a bizalom különös formái, amelyek az élet különböző szegmenseiben különböző módokon jelennek meg. A hangulat a film során feszültséges, de a szereplők közötti kapcsolatok alapján születő bizalom és megértés színpompásan színesezi a történetet. A célközönség számára a film egy olyan történetet kínál, amely nem csupán a szereplők sorsát követi, hanem a nézők saját életükben is visszatükröződő, személyes kérdéseket kérdez fel. A *Combustion* egy olyan film, amely a szereplők személyes keresésének és fejlődésének történetét ábrázolja, miközben a közéleti és személyes határok között mozog.

Combustión - Akció film (2013)

2013 1 óra 39 perc 5.8 40 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Combustión (2013) egy 2013-ban bemutatott film, Akció műfajban. Főszereplők: Alberto Ammann, Adriana Ugarte, Álex González. IMDb: 5.8/10. Hossz: 99 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Alberto Ammann alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Combustión (2013)

A(z) Combustión (2013) (2013) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció.

Streaming 6 5 hivatalos · 1 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2013
Hossz
1 óra 39 perc
Rendező
Daniel Calparsoro
IMDb értékelés
5.8 / 10
Eredeti cím
Combustion

Kategóriák

2013 IMDb 5.8 Akció

Rendező(k)

Hasonló Akció filmek

Ajánló

További 2013-os filmek Összes 2013-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Combustión (2013) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Combustión (2013) 2013-ban került bemutatásra.
A(z) Combustión (2013) film műfaja: Akció.
A(z) Combustión (2013) rendezője: Daniel Calparsoro.
A(z) Combustión (2013) IMDb értékelése: 5.8/10.
A(z) Combustión (2013) játékideje 99 perc.
A(z) Combustión (2013) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Combustión (2013) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Combustión (2013) főbb szereplői: Alberto Ammann, Adriana Ugarte, Álex González.