Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Chicago (2002) poszter

Chicago (2002)

Chicago

Chicago, 1929. Gyilkosság. Szenvedély. Hírnév. Szex. És jazz, mindhalálig. A Szeles Város megannyi kalanddal és lehetőséggel kecsegtet. Ez a csábítás elkápráztatja Roxie Hartot, a látszólag ártatlan színésznőt, aki arról álmodozik, hogy az ének és a tánc kimenti őt élete egyhangúságából. Roxie egyetlen vágya, hogy Velma Kelly varietéművésznő dicső nyomdokaiba léphessen. Vágya kicsit másképp teljesül, amikor néhány nagyon elhibázott lépés folytán a sztár és a sztárjelölt is börtönbe kerül gyilkosság vádjával. A Matron Morton börtön felügyelete alatt Roxie találkozik Billy Flynn-nel, a legendás ügyvéddel, aki elvállalja Roxie ügyét, egy nem szerény összegért. Roxie berobban a csúcsra, mentorának nagy bosszúságára. Ám az agyafúrt Miss Kelly is tartogat néhány meglepetést a második felvonásra.

Chicago - Vígjáték/Bűnügyi film (2002)

2002 1 óra 53 perc Magyar szinkron Magyar felirat 7.2 154 megtekintés

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) Chicago (2002) egy 2002-es Vígjáték, Bűnügyi, Musical film. Rob Marshall rendezésében. IMDb: 7.2/10. Főszereplők: Renée Zellweger, Catherine Zeta-Jones, Taye Diggs, Cliff Saunders.

Kritika

Jó minőségű produkció. Renée Zellweger alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Chicago (2002)

A(z) Chicago (2002) (2002) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Bűnügyi, Musical.

Filmzene (22)

Overture/And All That Jazz
Catherine Zeta-Jones, Renée Zellweger, and Taye Diggs · Overture/And All That Jazz (Album Version)
Raisin' the Roof
Frankie Trumbauer · Raisin' The Roof (03-08-29)
Funny Honey
Renée Zellweger · Funny Honey (Album Version)
When You're Good to Mama
Queen Latifah · When You're Good To Mama (Album Version) [Explicit]
Cell Block Tango
Catherine Zeta-Jones, Susan Misner, Denise Faye, Deidre Goodwin, Ekaterina Chtchelkanova, and Mya · Cell Block Tango
All I Care About Is Love
Richard Gere · All I Care About (Album Version)
Chicago
Benny Goodman · Chicago
We Both Reached For The Gun
Richard Gere, Renée Zellweger, Christine Baranski, Cleve Asbury, Rick Negron, and Shaun Amyot · We Both Reached For The Gun (Album Version)
Roxie
Renée Zellweger · Roxie (Album Version) [Explicit]
Me and My Baby
Ann Reinking · Me and My Baby
I Can't Do It Alone
Catherine Zeta-Jones · I Can't Do It Alone (Album Version) [Explicit]
Mr. Cellophane
John C. Reilly · Mister Cellophane (Album Version)
Razzle Dazzle
Richard Gere · Razzle Dazzle (Album Version)
Nowadays
Renée Zellweger · Nowadays (Roxie) (Album Version)
Tap Dance
Perry Cavari
Nowadays/Hot Honey Rag
Catherine Zeta-Jones and Renée Zellweger · Nowadays/Hot Honey Rag (Medley Title)
And All That Jazz/End Credits
Catherine Zeta-Jones · Chicago - Music From The Miramax Motion Picture
I Move On
Renée Zellweger and Catherine Zeta-Jones · I Move On (Album Version)
Exit Music
Class
Catherine Zeta-Jones · Class (Album Version) [Explicit]
After Midnight
Danny Elfman · After Midnight (Album Version)
Roxie's Suite
Danny Elfman · Roxie's Suite (Album Version)

Streaming 63 0 hivatalos · 63 felhasználói

Röviden

Megjelenés
2002
Hossz
1 óra 53 perc
Rendező
Rob Marshall
Értékelés
7.2 / 10
Eredeti cím
Chicago

Kategóriák

2002 IMDb 7.2 Vígjáték Bűnügyi

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Ajánljuk a(z) Vígjáték, Bűnügyi, Musical műfaj kedvelőinek.

Gyors tények

  • Megjelenés: 2002
  • Hossz: 113 perc
  • IMDb értékelés: 7.2/10
  • Műfaj: Vígjáték, Bűnügyi, Musical
  • Rendező: Rob Marshall

Miért érdemes megnézni?

  • Magas IMDb értékelés: 7.2/10
  • Kiváló Vígjáték, Bűnügyi, Musical film
  • Sztárokkal: Renée Zellweger, Catherine Zeta-Jones, Taye Diggs, Cliff Saunders

Ajánló

További 2002-os filmek Összes 2002-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Chicago (2002) legális streaming-szolgáltatóknál nézhető meg, ha elérhető — az aktuális legális elérhetőséget a MeTa4-adatlap Hol nézhető? blokkja mutatja.
A(z) Chicago (2002) 2002-ban került bemutatásra.
A(z) Chicago (2002) műfaja: Vígjáték, Bűnügyi, Musical.
A(z) Chicago (2002) rendezője: Rob Marshall.
A(z) Chicago (2002) IMDb értékelése: 7.2/10.